2737
2734
عنوان

مهاجرت ب ترکیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1621 بازدید | 184 پست
تو ازمیر هزینه زندگی چقدره؟ درامد یک برقکار چقدره؟ در امد یک معلم زبان چی؟

ببين هزينه زندگي بستگي به نحوه زندگي داره تو با ماهي سه هزار اير ميتوني زندگي كني تا به بالا

حاشا به من كه فخر كنم جز به صليب عيسي مسيح🙏🏻     خداوندم لطفا متيو كوچولو رو بزار تو دلم خيلي وقته منتظرشم😔🙏🏻🙏🏻 4محبت بردبار و مهربان است؛ محبت حسد نمی‌برد؛ محبت فخر نمی‌فروشد و کبر و غرور ندارد. 5رفتار ناشایسته ندارد و نفع خود را نمی‌جوید؛ به آسانی خشمگین نمی‌شود و کینه به دل نمی‌گیرد؛ 6محبت از بدی مسرور نمی‌شود، امّا با حقیقت شادی می‌کند. 7محبت با همه چیز مدارا می‌کند، همواره ایمان دارد، همیشه امیدوار است و در همه حال پایداری می‌کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونی بری کشورای دیگه ؟اونجا اقتصاد بهتره ترکیه اقتصادش مثل ایرانه یه کم بهتر

چه کشوری کجا بهتره بنظرتون میشه راهنمایی کنی

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
ازمیر بهتره یا انکارا ؟ از لحاظ درامد و هزینه های زندگی

مسلما ازمير من انكارا هم زندگي كردم انكارا چون پايتخته شهر سرد و اداري هستش و هزينه ها بالا تره  

بعد ازمير با فرهنگ ترين شهر تركيه است

حاشا به من كه فخر كنم جز به صليب عيسي مسيح🙏🏻     خداوندم لطفا متيو كوچولو رو بزار تو دلم خيلي وقته منتظرشم😔🙏🏻🙏🏻 4محبت بردبار و مهربان است؛ محبت حسد نمی‌برد؛ محبت فخر نمی‌فروشد و کبر و غرور ندارد. 5رفتار ناشایسته ندارد و نفع خود را نمی‌جوید؛ به آسانی خشمگین نمی‌شود و کینه به دل نمی‌گیرد؛ 6محبت از بدی مسرور نمی‌شود، امّا با حقیقت شادی می‌کند. 7محبت با همه چیز مدارا می‌کند، همواره ایمان دارد، همیشه امیدوار است و در همه حال پایداری می‌کند.
2731
نه عزيزم من الان چند ساله زندگي ميكنم و دو سال انكارا بودم الان ازمير بيشتر شهراشون رو هم رفتم اتفاق ...

اره دقیقا..من یه مدت کلاس زبان استانبولی رفتم ولی خیلی ابتدایی تونستم از پسش بربیام اونجا...وقتی با همون زبان پر از غلط باهاشون حرف میزدم خیلی خوب  رفتار میکردن..ولی ادم بد همه جا پیدا میشه اونجاهم هست زیاد

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
نه عزيزم من الان چند ساله زندگي ميكنم و دو سال انكارا بودم الان ازمير بيشتر شهراشون رو هم رفتم اتفاق ...

من خودمم چون ترک هستم میدونم کلا ترکها تو همین تبریزم بری طول میکشه یخشون اب بشه بنظرم سخته ی کم 

آیدا هستم  
ببين هزينه زندگي بستگي به نحوه زندگي داره تو با ماهي سه هزار اير ميتوني زندگي كني تا به بالا

ینی برای هر یک نفر ماهیانه ۹ میلیون تومان 

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
مسلما ازمير من انكارا هم زندگي كردم انكارا چون پايتخته شهر سرد و اداري هستش و هزينه ها بالا تره &nbs ...

پس ازمیر گزینه بهتریه

2738
میخام برم درس بخونم از المان میترسم با این وضع یورو و فلان حس میکنم ترکیه راحتتره

اگه صرفا برا درس خوندن میری که ایران و ترکیه زیاد فرق نداره

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
تو ازمیر هزینه زندگی چقدره؟ درامد یک برقکار چقدره؟ در امد یک معلم زبان چی؟

ببين الان شوهر من مهندس برق خودرو هستش و حداقلش ماهي ٦ تا ٧ هزار لير درامد داره الان هم ي كلينك تعمير خودرو رو با ي ترك شريك شده و درامدش مسلما خيلي بالاتره 

پارتنرت اگه به قول تركا اوستا كار باشه درامدش خوبه 

شما هم ميتوني توي ي سري اموزشگاه ها به نام udkتدريس كني و درامدت بين دو تا سه هزار تا هستش وقتي ي مدت شناخته شدي ميتوني به بچه ها توي خونه تدريس كني 

و اينكه زبانتون عاليه خودش ي مرحله سخت رو پشت سر گذاشتي

ینی برای هر یک نفر ماهیانه ۹ میلیون تومان 

نه براي دونفر

من المان خیلییی آشنا دارم میگفتش اینجا همه چی اوکیه زندگی خوبه ولی یه روزم کار نکنی کلی ضرره من شنی ...

میگن عمان هم برای مهاجرت خوبه...

اره المان خیلی کشور خوبیه برای مهاجرین..دوستای همسرم اونجان به همسرم پیشنهاد دادن بیا اینجا ۵سال اینجا باشی کار کنی زبانشونم یاد بگیری بعداز ۵سال زن وبچتم راحت میتونی بیاری و زندگی کنین و اینده ی بچتو بسازی ولی همسرم نمیتونه ۵سال بدون ما بمونه ...

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
2706