2733
2734

چه سوال خوبی پرسیدی من همش از این ڑل های دست تو بیرون استفاده میکنم ولی همش نگرانم

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه سوال خوبی پرسیدی من همش از این ڑل های دست تو بیرون استفاده میکنم ولی همش نگرانم

ژل دست که اشکال نداره خب مگه چجوری میزنین که تو حلق بره؟ به اندازه دو تا نخود رو هر دست بزنید 

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

الکل نزن

ژل  بزن البته نمی دونم اونام چه قدر الکل داره

گلابم فک کنم خیلی قدرت ضد عفونی کنندگی داره من از بیمارستان نیومد دستم بوی گلاب می داد اونجا دستمو ضد عفونی کردم

من شیعم،حیدر آقامه  
خوب تا الان استفاده کردم چی ؟ خیلی نگرانم

دیگه تا الان که گذشته دیگه پس الکی حرص نخور هیچی نمیشه همین استرس از همه چی برا نی نی خطرناک تره.از این به بعد رعایت کن

الکل نزن ژل  بزن البته نمی دونم اونام چه قدر الکل داره گلابم فک کنم خیلی قدرت ضد عفونی کنندگی ...

گلاب نیست گلم یه راحیه ای هست که توی مواد ضدعفونی میریزن. مامانم کارمند بیمارستانه ازش پرسیدم دست اونم بو گلاب میداد 

2738
ژل دست که اشکال نداره خب مگه چجوری میزنین که تو حلق بره؟ به اندازه دو تا نخود رو هر دست بزنید 

نه تو حلقم نمیره ولی خیلی نگران ڑل دست بودم ممنون به هر حال

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!
گلاب نیست گلم یه راحیه ای هست که توی مواد ضدعفونی میریزن. مامانم کارمند بیمارستانه ازش پرسیدم دست او ...

نه یه جا دیدم به استادی می گفت که کلاب خیلی خاصیت ضدعفونی کنندگی داره

واینکه تو امامزاده ها وحرمها گلاب میزنن دلیل عمده بع خاطر خاصیت ضد عفونی کنندگیشه

من شیعم،حیدر آقامه  
نه تو حلقم نمیره ولی خیلی نگران ڑل دست بودم ممنون به هر حال

نه گلم اشکال نداره ژل دست سینره بگیر. ولی سعی کن خیلی در کل استفاده نکنی آلرژی ایجاد میکنه چون بارداری حساس تری

نه یه جا دیدم به استادی می گفت که کلاب خیلی خاصیت ضدعفونی کنندگی داره واینکه تو امامزاده ها وحرمها ...

درسته ولی نه تا حدی که کرونا رو نابود کنه

2706