2733
2734
عنوان

دارم دیوونه میشم چیکار کنم

322 بازدید | 26 پست

اسم دوست پسرم ارمینه

صبح مثل همیشه ارمینو بیدار کردم لباس پوشیدیم رفتم سمت بوتیک ارمین ولی بوتیکش بسته بود گفتم شاید تا هنوز داره صبحونه میخره حدود ی ساعت جلوی بوتیک منتظرش بودم ک نیومد زنگ زدم ب خودش جواب نداد بعد کلی زنگ زدن زنگ زدم ب دوتا از برادراش اونا هم جواب ندادن رفتم در خونشون نیم ساعت  نشستم همونجا هیچ خبری نشد بعد زنگ خونشون رو زدم کسی جواب نداد الانم برگشتم خونه هرچی زنگ میزنم پیام میدم جواب نمیده دارم از نگرانی میمیرم چیکار کنم یعنی کجاست چیشده 

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان زیادی ندارد . دین من نه اسلامه نه مسحیت نه یهودی نه .... دین من انسانیت است دینی فراتر از تمام ادیان 😍       ادم که عاشق شد گرما نمیفهمد❤ادم که عاشق شد من من نمیفهمد💜طوفان نمیفهمد💙سرما نمیفهمد💛چیزی نمیفهمد💚ادم عاشق هیچ چیز نمیفهمد💓

پیچوندت رفته سراغ ی دختر دیگه 

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پیچوندت رفته سراغ ی دختر دیگه 

غیر ممکنه بعد ۴ سال بی سابقست 

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان زیادی ندارد . دین من نه اسلامه نه مسحیت نه یهودی نه .... دین من انسانیت است دینی فراتر از تمام ادیان 😍       ادم که عاشق شد گرما نمیفهمد❤ادم که عاشق شد من من نمیفهمد💜طوفان نمیفهمد💙سرما نمیفهمد💛چیزی نمیفهمد💚ادم عاشق هیچ چیز نمیفهمد💓
همه خوابن

نه میرن سرکار 

غیر ممکنه بعد ۴ سال بی سابقست 

پس صبر کن زمان نشونت بده😊😊😊

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738
خواهرشوهر نداری؟ اکر داری بزنگ ازش بپرس

اونا رفتن جایی خبر نداره 

صبح بیدارش کردی جواب داد حالش خوب بود ؟؟

اره جواب داد تصویری حرف زدیم حالش خوب بود حتی بهتر از هر روز

2706