2737
2734
عنوان

امروز روز۱۱۴م هست ک پری ود نشدم🙃

155 بازدید | 22 پست

حامله نیستم

از کمبود مواد معدنی و ویتامین بدنه....

برام دعا کنید هم بشم هم در کل مشکلی نباشه.. 😔

معلم ابتدایی. و  مدرس زبان هستم...سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

هرچقدر بدنت کمبود داشته باشه.... شاید مشکل هورمونی داری!

آزمایش دادی؟

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
سه ماااه😐 خب برو دکتر مگه چند سالته؟

آره

رفتم.سونو دادم.مشکلی نبود البته پلی کیستیک ضعیف بودم اما همیشه منظم بودم و دکتر گفت مشکلی نیست

بخاطر ضعیف شدنمه

یعنی دکتر هم رفتی؟

سونو دادی؟ 

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
هرچقدر بدنت کمبود داشته باشه.... شاید مشکل هورمونی داری! آزمایش دادی؟

آره دادم😭نبود مشکلی

من همیشه روزش دقیق دقیق بود برام

پلی کیستیک بودم اما دکتر گفت اون مشکلی نیست.ضعیف بود

2706