2733
2734

سلام خوبین من ۱۸ سالمه دوساله ازدواج کردم  شوهرم نمیخوادم دوساله همش میگه طلاقت میدم  دلیلشم ۳۰ تا خال توی صورتم موهای زائد و زمخت کل پایین تنم اعم از ب ا س ن ران  زانو 😭😭😭پاهامم خیلی بزرگه سایزش ۴۲ با انگشتای کجو کوله زانو هامم سیاهه  میگه ازت حالم بهم میخوره

هزینه ی لیزرم ندارم شوهرم خسیسه پول بهم نمیده

وقتی پول نمیده باید موهارم تحمل کنه دیگه 

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم مرسی که فرستادی دعا کن خوشبخت شم  .. چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ،سفره ات رنگارنگ و تنی سالم و شاد ..... که بخندی همه عمر 🌺👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خالاتو بردار .بدنتم اپلاسیون کن ناخونم بکار کلی عوض میشی 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738

😳

اینا شد دلیل طلاق😐

بگو دست جیب مبارکش کنه

اول برو با پلاسما جت کل خال های صورتت رو بردار

بعدشم برو لیزر موهای زائد کلا کرک و پشماتم میریزه😐

برای‌شماره پات هم نمیشه کاری کرد حتما قدت بلند که پات بزرگه

من قدم ۱۸۰ شماره پامم ۴۰ 

واسه انگشتات هم یسری انگشتی هایی هست تو داروخانه میفروشن میزاری صاف میشه

واسه‌سیاهی سر زانو هم میتونی‌بری درستش کنی تو ارایشگاها انجام میدن معمولا.

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
تورو خدا بگید چیکار کنم با این همه درد که شبیه مردام دوست دارم خودکشی کنم

صمغ عربی بخر ۲۰ تومنه .بشین جلوی کولر که خنک باشه خودتو اپلاسیون کن 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

خال رو لیزر کن منم ۴ خال داشتم جراحی کردم خیلی پشیمون شدم چون جاش فرو رفته شد لیزر بهتره از خانوادت پول بگیر یا طلا بفروش برداشتن خال واجبه

من خیلی زود به آرزوم میرسم😍 خدایا ممنونم که یه همسر فوق العاده نصیبم میکنی من با همسرم جشن میگیرم 😍خدایا شکرررررررت که من و همسرم اینقدر خوشحالیم از داشتن هم به لطف کرمت یا وصال و یا رئوف انرژی جذبه برای ازدواج سریع و موفق برام دعا کن دوستم ان شالله بهترش تو زندگیت بیاد

به نظرم اینطوری که تعریف میکنی هم بزرگ نیست اونقدر شوهرت ازت بد گفته که خودت باورت شده گودزیلایی آخه اندازه ی پا به چه کارتون میاد 😐 چرا همچین معیارهایی مطرح میکنین آخه 

برای موی زائد هم کل بدن رو میتونی اپیلاسیون کنی حالا یا خودت این کارو کن یا برو سالن زیبایی، یه کوچولو درد داره ولی راحت راحت میشی 

تورو خدا بگید چیکار کنم با این همه درد که شبیه مردام دوست دارم خودکشی کنم

غلط کرده شوهرت ازش پول بگیر پولم نمیده ب نظرم برو سرکار 

فکر کردی دخترایی که ملوسو خوشگلن از شیکم مامانشون همینجوری دنیا اومدن نخیرم پول خرج کردن برا خودشون پول 

2706