2737
2734

8هزار تا ذکر" یا امام رضا مددی " ا غروب فرصت دارید 

هرکی حاجت داره هر چندتا که برمیداره از ته دل بگه و برای حاجت اول کسایی که تو ختم شرکت میکنن دعا کنه بعد حاجت خودش دعا در حق  بقیه زودتر اجابت میشه 

هرچندتا میتونید بخونید اعلام کنید 

برای بازگشت شخص مورد تظر منم دعا کنید
التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۵۰۰تا من

التماس دعا

💛زتمام‌بودنی ها تو همین ازآن‌من باش که به غیرباتوبودن دلم آرزوندارد💛من مطمئنم موفق میشم وکلی روزای خوب میسازم واسه خودم.میبینم اون روزی رو که لبخند عمیق رولب مامان بابامه وبهم افتخار میکنن😍تنشون سلامت😊خدایا شکرت😊از رویاهات دست نکش💪💪

200تا

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊

صلی الله علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

منم ۵۰ تا

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4629865&slug=عزیزا-فردا-تولد-امام-رضاس-بیا-حاجت-دلتو-بخوا&postId=143943580

من از بیگانگان هرگز ننالم که با من هرچه کرد آن آشنا کرد...😔
2738
2706