2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

سهام منظورته؟

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بجهرم

البرز

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
درسته ولی کسی بدون اگاهی و علم و اطلاعات بیاد خوب متضرر میشه الانم هی تبلیغ بورس ادم وسوسه میشه

همسر من همکاراش رفتن بورس گرفتن هعی حرفشو میزنن تو محل کار یعنی گوشی به دستن و بحث شون بورسه ، البته اونا وضع مالیشون خوبه همسرم تازه رفته سر این کار اونا همش میگن ما سود کردیم هعی به من بگو تو هم برو ولی من حس بدی دارم میگم همین دو زار پول رو هم از دست میدیم برای همین خوش بین نیستم 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2706