2737
2739
عنوان

اخه کی اینجوری خوشش میاد 😫

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 43 پست
شاید مشکل هورمونی داری یه دکتری برو  اخه پرمویی میتونه از کیست باشه من خودم داشتم

کیست خوب بشه مو هم از بین میره؟ 💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل همین کرکاس  بعضیا دیدی چ بدنشون صافه

اره همیشه حسودیم میشه بهشون کاش حداقل بور بودن موها مشکی ولی کرک 

من موهای صورتم کرک بود رفتم لیزر ضخیم شد 😭😭😭

*کتاب من یک زنم رو حتما بخونید * 
2728

اکثر زنا پر موعن 

اپیلاسیون برو 

موهای ریزم نازک تو سینم نزن بدتر میشن

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

تو حس و حال چند سال پیش منو داری 

اعتماد به نفست اومده پایین 

کاری نداره برو یه اپیلاسیون کن کل بدنتو مثل سفید برفی میشی بعدشم دیگه شوهره رو در حد خودت نمی بینی حتی 😂😂😂😂

اگر هم مثل من بدنت بعضی جاها حساس باشه و جوش میزنه واسه اون جاها من از پودر تیزبر استفاده میکنم خیلی عالیه

2738

برعکس من زیر بغلم اصلا مو نداره همش فک میکنم ی مشکلی دارم ک اونجا مو نداره😂

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!

لیزر فقد رو موهای ضخیم جواب میده در غیراینصورت فقد بدتر میشه و موهات ضخیم میشه برو اپیلاسیون کن یا اینکه واجبی بزن

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
آره من خودم اونطوری بودم صورتم پر از موی سیاه شده بود قرص خوردم کیست که تموم شد اونا هم تموم شد  ...

پلی کیستیک بودین؟ منم کیست دارم ولی خوب نمیشه بدنم پرموئه صورتم وجوش زیاد میزنه💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

سلام خودت را با همین اندام وظاهر دوست داشته باش مردها اینقد که ما زنها ریز میشیم ریز نمیشن الان برو فقط کلاس خودشناسی برو کتاب بخون درمورد روحیه مردها وروحیه زن ها خیلی فرصت داری وقتت آزاده استفاده کن والا اونی که تو را نخواد بخاطر ۴تا مو خیلی نمیتونی بهش تکیه کنی مطمین باش نیمه گمشده ات تو را همین جور دوست داره وپیدامیکنین همو

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2706