2733
2734

فک کنم خوبه

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم مرسی که فرستادی دعا کن خوشبخت شم  .. چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ،سفره ات رنگارنگ و تنی سالم و شاد ..... که بخندی همه عمر 🌺👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

کم کن،،پنج کیلو لاغر کنی عالی میشی

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
برا منم نظر بدین.... وزن ۵۸ قد ۱۵۴ 😒

خوبی ولی یکم کمتر شی بهتره. 

من 157 قدمه. قبل ازدواج 48 کیلو بودم. 

عقد کردم شدم 54 

عروسی کردم شدم 56، 

باردار شدم تا 70 رسیدم. 

حدود یه ماه پیش زایمان کردم. همون موقع شدم 61. 

الان دوست دارم ورزش کنم تا بشم 55 اما هنوز بچه داری بلد نیستم وقت نمیکنم ورزش کنم

سن هم خیلی مهمه 

عزیزم من 162 قد 53 کیلو بودم 

ولی الان با 47 سال سن و زایمان وغیره 162 قد و 60 کیلو هستم 

الان هم خوبم ولی اگه تو سن بیست یا سی بودم قطعا وزنم رو پایین میاوردم 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
خوبی ولی یکم کمتر شی بهتره.  من 157 قدمه. قبل ازدواج 48 کیلو بودم.  عقد کردم شدم 54  ...

یه ماهه زایمان کردی مبارک باشه

نگران نباش بعد چند ماهه دیگه با کمی پیاده روی درست میشه 

من خودم دو قلو زاییدم میرفتم اتق عمل 84 کیلو شده بودم 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2706