1803
1804
عنوان

نی نی یار یه دقیقه بیا 😁

9014 بازدید | 805 پست

نی نی یار عزیز دوستم پریشب زده به سرش خودش رو تعلیق کرده ..... میشه برش گردونین خودش خواسته ک تعلیق بشه .....

لطفاااااااااا ، بی فکری کرده 

بجای استفاده از عقلش از دستش استفاده کرده و ازتون خواسته ک تعلیق شه ، بزرگی کنین برش گردونین ....

قول میده دیگه تکرار نکنه ، ازین به بعد وقتی جو گیر شد سرش رو میزنه سینه ی دیوار 😁

باور کنین خیلی دوستون داره ، لطف کنین این دوست منو برگردونین .......

الان تو اتاقش رو به دیوار نشسته داره به کار بدش فک  میکنه .....

@benimai   لطفاااااااااااااا ، لطفا برش گردونین ......

دیگه ازین اشتباها نمیکنه .......🥺

@نی_نی_یار_3    

خدایا دستت درد نکنه ،،، دیگه بسه .....     میشه تمومش کنی ؟؟؟     لطفا تمومش کن ، خودت خسته نشدی ؟   

@00نازلی00    

@پری_کوچولو۲۴    

@اعتصامی    

@babygirl_    

@رفیقا_زخم_نشید_روتنم    

بچه بیاین پادرمیونی کنین نی نی یار برش گردونه 

خدایا دستت درد نکنه ،،، دیگه بسه .....     میشه تمومش کنی ؟؟؟     لطفا تمومش کن ، خودت خسته نشدی ؟   

بچها بقران بگید من چکار کنم وقتی میزنم تاپیکامو ببینم نمیاره حتی تاپیکای ذخیرمم نمیاره چیکار کنممممممم؟؟؟؟؟؟

تاپیک حذفو یکی لینکشو برام میزاره؟؟؟؟

♡برای عروس شدنم یه صلوات بفرستیدعقدم♡زندگی به من یاد داد:برای داشتن آرامش و آسایش امروز را با خدا قدم بردارم🤍 و فردا را به او بسپارم🧡  یه گیسو کمندم آذر دخت پاییزی منم🥰
از سامانه دکتر ساینا برای ارتباط آنلاین با پزشک استفاده کن. میتونی آنلاین سوالت رو بپرسی و پزشک هم سریع 
بچها بقران بگید من چکار کنم وقتی میزنم تاپیکامو ببینم نمیاره حتی تاپیکای ذخیرمم نمیاره چیکار کنممممم ...

به نی نی یار بگو دوستم رو برگردونه تا لینک رو برات بذارم 😁

1805

@نی_نی_یار_3      

نی نی یار جونم شما ک انقدر مهربونی کاربری منم سه سوته برگردوندی یادته قربون بشم  

اینم دیوونگی کرده بخدا ببخشش برش گردون  

درسته به جا عقلش از دستش استفاده کرده چون عقل نداره خو   ولی نباشه دلمون براش تنگ میشه   

میشه برش گردونی؟!  

غلط کرد   بچگی کرد  نادونه....جاهله  شما ببخش

اگر کسی شمارو خر فرض کرد!ب هیچ عنوان تصور ذهنیش رو خراب نکنین،جفت پا برید تو صورتش😒✌️
به نی نی یار بگو دوستم رو برگردونه تا لینک رو برات بذارم 😁

نینی یار دوستشو برگردووووون

اجی چرا تاپیکای ذخیره و تاپیکای خودمو برام نمیاره چیکار کنم چرا اینجوری شده؟؟؟

♡برای عروس شدنم یه صلوات بفرستیدعقدم♡زندگی به من یاد داد:برای داشتن آرامش و آسایش امروز را با خدا قدم بردارم🤍 و فردا را به او بسپارم🧡  یه گیسو کمندم آذر دخت پاییزی منم🥰

@نی_نی_یار_3    

نی نی یار اون زمانی ک گفته تعلیقش کنین ، اکسیژن به مغزش نرسیده ،اب روغن قاطی کرده یه چیزی پرونده 

ببخشش ، برش گردون لطفااااااا

1771
نینی یار دوستشو برگردووووون اجی چرا تاپیکای ذخیره و تاپیکای خودمو برام نمیاره چیکار کنم چرا اینج ...

نمیدونم چرا واقعا 

چند وقت پیش یکی دیگه از کاربرا هم همین مشکل رو داشت

@نی_نی_یار_3      سلام عزیزم ضمن اینکه میگم دوست ایشونو برگردونید

من ی مشکلی برام پیش اومده وقتی روی داشبود تاپیکای خودم و تاپیکای ذخیرم میزنم برام نمیاره میشه بگید مشکل چیه؟؟؟

1794
نمیدونم چرا واقعا  چند وقت پیش یکی دیگه از کاربرا هم همین مشکل رو داشت

لینک برام میزاری عزیزم؟؟؟؟

مبشه لینک حذفو برا بذاری گلم؟؟؟؟؟؟

1774