2737
2734
عنوان

لطفا لطفا بی سروصدا خوشبخت باشید!!

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 93 پست
بابا پروفایل هرکی مال خودشه دلش،میخواد یچیزی بذاره بیخیال بابا بیکارینا

🙄 آره خب دیگه اسمش وصعیته وصعیت حال دل‌اش نو اونجا به اشتراک میذارن 

البته خب اسی هم اشتباه نمیگه ها با حرفش تا جایی موافقم آخه قرار نیس دلو رودمونو اونجا بالا بیاریم 

شمام صحیح میگی

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
واقعا همینه، حس بدی پیدا میکنم از این ریا و دورویی و خود را بی مشکل نشون دادن😂

من ک فقط میخندم و مسخرشون میکنم طرف شوهرش سگ در خونه حسابش نمیکنه بعد میاد میگه شوهرم فلان کرد بهمان کرد یا استوری عاشقانه میذاره بابا من ک میدونم چ خبره تو زندگیت دیگ برا من چرا😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگی هایی دیدم که از بس خوشی هاشونو میزاشتن رو پروفایل چشم خوردن...و زندگی داغون شده...

بله حتما اینجوره

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
🙄 آره خب دیگه اسمش وصعیته وصعیت حال دل‌اش نو اونجا به اشتراک میذارن  البته خب اسی هم اشتباه ن ...

درسته ولی بنظرم اگه همه حس خوبشونو باهم اشتراک بزارن خیلی خوبه کهـــ

البته دروغ نه ها واقعی😅

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
2728
مثلابری بلندگو برداری جاربزنی توخیابون بگی من حامله شدم😂😂😂

😂😂😂😂 وای یه لحطه یاد دختر داییم افتادم دکتره بهش گفته برو تست بارداری بده اومده خونه خونشون طبقه 2 پنجره رو باز کرده داد میزده من حاملم🤣🤣🤣🤣 داییم تعریف می‌کرد من ترکیده بودم از خندا

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
من ک فقط میخندم و مسخرشون میکنم طرف شوهرش سگ در خونه حسابش نمیکنه بعد میاد میگه شوهرم فلان کرد بهمان ...

من دونفرو سراغ دارم کلی عکسای عاسقانه تو پیجشون بود متاسفانه شوهرش خودش و زنش رو آتیش زد و فوت کردن میگم یعنی اون چیزی ک تو عکسا میبینید فقط ظاهر قضیه ست

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

حالا کلا به اعتقاد هم هستا.من خودم چون اعتقاد دارم خدا نکنه یه بار یکی بهم بگه خوشبحالت یعنز تا مرز نابودی پیش میرم🤪حالا یه بنده خدایی رو میشناسم به حدی مستقیم و مجازی میگه خیلیییی خوشبختم که دیگه همه حالشون بهم میخوره ولی هر روزم خوشبختیش الحمدالله داره بیشتر میشه😆😆😆

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
2738
😂😂😂😂 وای یه لحطه یاد دختر داییم افتادم دکتره بهش گفته برو تست بارداری بده اومده خونه خونشون طبقه ...

عزیییییزم😂

چ خوشحال بوده

حالا کلا به اعتقاد هم هستا.من خودم چون اعتقاد دارم خدا نکنه یه بار یکی بهم بگه خوشبحالت یعنز تا مرز ...

بابا این چشم خوردن و اینا رو اصلا قبول ندارم...طرفت اگه ادم باشه ارزوی خوشبختیم میکنه برات

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  
حالا کلا به اعتقاد هم هستا.من خودم چون اعتقاد دارم خدا نکنه یه بار یکی بهم بگه خوشبحالت یعنز تا مرز ...

اون عقده ست ک داره بیشتر میشه عزیزم

کافیه فقط یه بار از تلخی زندگیشونم بزارن

درسته ولی بنظرم اگه همه حس خوبشونو باهم اشتراک بزارن خیلی خوبه کهـــ البته دروغ نه ها واقعی😅

آره ولی خب بعصی وقتام بعصیا حال بد بقیه رو درک نمیکنن و مثلا یکیمیاد میگه شوهر من اینجور یامن باردار نمیشم یارو میاد میگه بجاش خدا هی به من بچه داده یا خداروشکر من یه شوهر عالی دارم اینجوری هم حال اونو بدتر میکنیم هم ممکنه آهی بکشه که روزی حالمون از اون بدتر شه 😉

عزیییییزم😂 چ خوشحال بوده

😂😂😂🤣خله خل

نه اگه دوست دارید خوشی هاتون مدام باشه نباید آشکار کنید عزیزم چشم زخم فقط حسرت ۷وردن نیست! چشم زخم ...

منم خودم بااین عکسایی که بعضی هامیزارن پروفایلشون موافق نیستم البته خودمم هیچ برنامه ای ندارم فقط گاهی اوقات توگوشی خالم پروفایلارونگاه میکنم واینکه منم مثل شمابشدت به چشم زخم اعتقاد دارم واینکه الان باردارم ونی نیم پسره اماهرکس میپرسه میگم دختره بچم چون نمیدونم چرااقوام مابفهمن بچه پسره سریع چشمت میزنن😕

چادرم👑بندگی منه♡👇                                  آهای خانمی که الکی واسه تاپیکم گزارش زدی واست خیلی متاسفم همچنین واست دعامیکنم که اون حس تنفر روبخاطر به کرسی نشوندن حرفت خداازت بگیره تابه آرامش برسی😏
بابا این چشم خوردن و اینا رو اصلا قبول ندارم...طرفت اگه ادم باشه ارزوی خوشبختیم میکنه برات

ببین اشتباه میکنی

من چشم خوردن رو شدیدااااااا بهش معتقدم و بارها برام اتفاق افتاده

امکان نداره ک حقیقت نداشته باشه

ببین چشم خوردن فقط از حسرت و چشم بد نیست! از محبت از دوست داشتن از حیرت و تعجب هم میشه! دست کم نگیر عزیزم

خیلی از ناراحتی های بی دلیل توی زندگی خیلی از اتفاقات بد ک بین زن و شوهر حتی بچه پیش میاد از چشم زخمه

2706