2737
2734

این اولین حسی ک بعد ۲۶ سال سن نسبت ب عزیزترین کسم تو زندگی ک اسمش نمیارم دارم  کسی ک بگ جونت بهم بده بهش میدم و باهاش خیلی رودروایسی دارم دیشب برا اولین باهاش بشدت ازش ناراحت شدم و الان داشتم ب حرفای دیشب فکر میکردم خیلی ناراحت شدم از دستش اما هیچ وقتم نمیتونم بهش بگم اخه چرا اینطوری کرد خدا😔😔😔

کاربری سوممه کلا فعالم و دراین راستا تلاش میکنم امیدوارم ب ی جای خوب برسم 😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بهش میگم..نمیتونم تودلم از عزیزم ناراحت باشم...بهش میگم و دلمو خالی میکنم

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2738

شوهرم نیس ک فک کنید اون طفلی نه

دیشب ی جوری حرف زد سر ی موضوعی ک انگار من مهم نیستم بود و نبودم اصن براشون مهم نیس ی جورایی پشتم خالی شد این ی حس بدی دارم بچه ها

کاربری سوممه کلا فعالم و دراین راستا تلاش میکنم امیدوارم ب ی جای خوب برسم 😂😂
کاش مامان داشتم😔😔😔😔

الهی عزیزم ناراحت نباش بعضی حرفا سنگینن ولی بسته به اینه که کی بگه صدرصدتقریبت  واسه همه تاشده یک بارم پیش اومده اگه ببخشی وبگذری سنگینیش رفع میشه ولی فقط یادت میمونه اما پرنگ نیست پس بهش فکر نکن اینجوری اذیت میشی و ممکنه حرفیم بزنی که بی احترامی بشه پس اگه نمیشه بروز داد تودلت نگه دار 

❤❤❤❤
شوهرم نیس ک فک کنید اون طفلی نه دیشب ی جوری حرف زد سر ی موضوعی ک انگار من مهم نیستم بود و نبودم اصن ...

اگه منظورت پدرته که میفهممت عید پارسالم جوری پشتمو خالی کردن کلا از زندگیم محوشون کردم فقط در حد سلام و احوالپرسی

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
2706