2737
2734

یعنی ازین پررو تر ندیدم.دوازده ساله عروسشم،سه چهار سال تو یه خونه زندگی کردیم.من به شدت بچه و مظلوم بودم.رسما مادریو در حقم تموم کرد.هزار بار سرکوفت جهیزیه زد.من بابام اعتیاد داشت فوت کرده.هر بحثی میشد میگفت بابای گور به گور شده ت.الان تو سی سالگی ضعف اعصاب دارم از فشار روانی که خودشو شوهرم بهم وارد کردن.نذاشتن درس بخونم.اونوقت تازه به این نتیجه رسیده که هردومون مقصر بودیم😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا جواب تمام ظالما رو بده خصوصادخانوادشوهر ظالم پر مدعا

واسه دختر کوچولوی من دعا کنید مامان های گل یه مشکل کوچولو داره خواهش می کنم دعا کنید زودتر خوب بشه . اللهم صلی علی محمد و آل محمد
  خدا لعنتش کنه که به مرده فوحش میداده.امیدوارم خدا نیامرزش

فحش میداد.رسما تو صورتم میگفت از دختر فلانی بیشتر ازین انتظار نمیره و... اونوقتا شب تاصبح بخاطر حرفای مفتش اشک میریختم

2738
فحش میداد.رسما تو صورتم میگفت از دختر فلانی بیشتر ازین انتظار نمیره و... اونوقتا شب تاصبح بخاطر حرفا ...

تو هم بیکار بودی خواهر..یروزی میشه محتاج یه لیوان آب میشه بدی دستش حالا ببین

کاربر قدیمی ام ❤ خدا جونم امیدم به خودته زندگیمو نجات بده فقط
واقعا که منم عقده ای کرده

میفهمم چی میگی. شوهر منم همین کارو باهام کرد.

ببین جاریم یه ادم بی شعوریه که دومی نداره. یعنی من مجردیم اگه همچین ادیم رو میدیدم دلم براش میسوخت، شوهرم کاری کرد که به اون حسادت میکردم.

بهشم گفتم. 

وقتی شوهرتم همراه نباشه همه چیز دوبرابر سخت میشه

بله متاسفانه. نمیدونم چی بگم واقعا😕

فقط از خدا میخوام روزی عروس دار شدم اگر براش مادری نمیکنم نمکدون نشم نمک رو زخمش بپاشم

فحش میداد.رسما تو صورتم میگفت از دختر فلانی بیشتر ازین انتظار نمیره و... اونوقتا شب تاصبح بخاطر حرفا ...

خدا ازش نگذره. فحشایی که داده همش بر میگرده به خودش.مادر شوهر خیر ندیده منم بهم میگفت برو از بابات بگیر ما پول نداریم .یعنی به قرآن بابام ده برابر بابای دخترای دیگه بهم لطف کرد کلی جهیزیه بهم دادهنوز که هنوزه بهم پول میده.ولی مادر شوهر خیر ندیده ام  یه قرون پول دست مامانم نداد به عنوان شیر بها.مادر شوهر خیر ندیدم یه پیراهن به بابام نداد .بابام کلی کوتاه اومدکه اونا زیاد زیر فشار نیان ولی مادر شوهر خدا نترسم پررو شد و عقده ایی .همش میگه برو از بابای خیر ندیده ات بگیر .انشالله خودش خیر دنیا و آخرت نبینه الهی آمین.

2706