2737
2734

۲۰ سالمه مامانم الکی تو خونه چپو راست میاد گیر میده اگر دلش از دست کسی دیگه پر باشه ی موضوع پیدا میکنه با من دعوا کنه فحش میده نفرین میکنه 

خسته شدم بخدا😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم همینم سر هر چیزی گیر میده  چرا به خودت نمیرسی چرا شوخی میکنی.چرا میخندی چرا حرف میزنی چر ...

ب منم میگه ازدواج کن از دستت راحت شم ولی من نمیخوام از چاله بیوفتم تو چاه

2738
منم ۱۹سالم بود ک متاهل شدم تااون سن خیلی عذابم داد 

ببخشید فوضولی نباشه شما الان از ازدواج کردی از دست مامانت راحت شدی دیگه ؟شوهرت خوبه؟من همش میترسم این جا خلاص شم گیر یه دیوونه تر بیفتم

یه روزی منم مثل تو بودم کاش زمان برمیگشت به همون موقع  ازدواج کردم بدبخت شدم

اینا همش تقصیر بعضی ماماناس

انقد رو بچه ها فشار میارن و اذیتشون میکنن که مجبور شن به هر نحوی شده از اون خونه فرار کنن

من تقریبا هفته ای یبار باید از دستش گریه کنم

مامان منم خیلیی وابسته خونوادش بود..همش میگفت برین به مامانم سربزنین..یا خواهراشو دعوت میکرد اعتراضم میکزدم میگفت مثل عمه ات نشیا😃خونه خودمه دلم میخواد..سراین مسائل باهم درگیر بودیم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
ببخشید فوضولی نباشه شما الان از ازدواج کردی از دست مامانت راحت شدی دیگه ؟شوهرت خوبه؟من همش میترسم ای ...

ن شکر خدا شوهرم ماهه .دوست پسرم بود عاشق هم بودیم و هستیم .۴ساله ازدواج کردم .

مامانم بازم غراش رو میزنه ولی تاحدامکان باهاش رفت و امد ندارم .درحد ماهی ۱ ساعت 

2706