2737
2734

از شیوع کرونا تا به حال فقط در  راسته ی ما حدود ۳تا از کسب وکارهای کوچک پوشاک تعطیل شدن و جمع کردن 

خیلی غم انگیزه شیوع کرونا و....اثرات این چنینی داره و خواهد داشت😖😔😞

درخواست دوستی قبول نمیکنم
کم کم داره کرونا و مرگ ومیر ها و... هم عادی میشه همه چیز به روال معمول برمیگرده. تورم هم عادی میشه. ...

نه عزیرجان اتفاقا اصلا عادی نشده کسب و کارها ی کوچک تعطیل میشن تموم میشع همه داریم باهم کم کم نابود میشم دومینو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا..همسر من تو بنک داری کار میکنه.میگه هیچ خبری نیست..کار ازاد کاملا نابود شده حداقل تو ایران که داریم میبینیم کشورای دیگه رو نمیدونم ولی اینجا اوضاع کار خیلی وخیمه

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
2728
دقیقا..همسر من تو بنک داری کار میکنه.میگه هیچ خبری نیست..کار ازاد کاملا نابود شده حداقل تو ایران که ...

پس این همه ماشین و خونه خریدنا مال کیه ماشاله تو خیابون همه در حال خرید و ماشین های مدل بالا 

2738
دقیقا..همسر من تو بنک داری کار میکنه.میگه هیچ خبری نیست..کار ازاد کاملا نابود شده حداقل تو ایران که ...

دررصورتیکه اقتصادی موفقه که کارهای آزادشون پُرباره.برای ما برعکس شده الان بُرد با کَسیه که به قول قدیمیا جوب باریکه دارن و این یعنی اوج فلاکتمون.

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

واقعا همه بدبخت شدیم گرانی بیداد میکنه

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

شکا کسب و کار کوچک داری؟ چیه؟ 

از لوازمت عکس بگیر کانال تلگرام و پیج اینستا بزن و توی شهر و فامیل و همه جا تبلیغ کن. همون طور که ما بیرون نمیریم، دوست و اشناهامون هم هستن کسانی که نمیرن و ازت می‌خرن. 

شکا کسب و کار کوچک داری؟ چیه؟  از لوازمت عکس بگیر کانال تلگرام و پیج اینستا بزن و توی شهر و فا ...

عزیزم پیج و...دارم تو همون هم  همه ی اصول رو رعایت میکنم اما فروش چندانی ندارم ،فامیلا‌عزیرم انگار کسر شانشون میشه ازم‌خرید کنن

عزیزم پیج و...دارم تو همون هم  همه ی اصول رو رعایت میکنم اما فروش چندانی ندارم ،فامیلا‌عزیرم ان ...

یه چند تا از این دختر دبیرستانی ها که خوره ی اینستا هستن پیدا کن و بگو برات تبلیغ کنن و اگه فروش داشتی و فالوور گرفتن، بهشون روسری بده. خیلی هاشون بیکارن، مشکلی ندارن این کارا انجام بدن. 

یه چند تا از این دختر دبیرستانی ها که خوره ی اینستا هستن پیدا کن و بگو برات تبلیغ کنن و اگه فروش داش ...

میگم که میخوام به یه اینفلوینسر تبلیغ بدم ولی نمیدونم به کدومشون بدم که بازدهی و فروش خوبی داشته باشم

2706