2726
عنوان

کسی ازحلقه واسه لاغری استفاده کرده تاثیری هم داشته.

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 40 پست
من دوماه هرروز یک ساعت هولاهوپدسنگین و دندونه دار میزدم کنارش حرکات شکم پهلو

حرکات شکم پهلو از کجا آوردی؟ 

من ی مشکلی دارم عشقم

پهلو دارم شدید اونم از پشت سر، متوجه ای چجوریه؟ از جلو اوکی هستم اما از پشت... 

کمک میکنه؟ حلقه تن زیب دارم 

خانوم مهندس مملکت 😎 دختر مو مشکی جذاب نی نی سایت 😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قدم 165 وزنم 68 چند باید بشم 

انقد اونایی که قدشون ۱۶۵ خوشم میاد خیلی باحال و ریزن 😁🥰

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم مرسی که فرستادی دعا کن خوشبخت شم  .. چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ،سفره ات رنگارنگ و تنی سالم و شاد ..... که بخندی همه عمر 🌺👌
2728
سعی کن خودتو به ۶۷ ۶۸ برسونی با هوازی و حلقه

بازوهام خیلی تپله هرلباسی میپوشم همش قسمت بازوم تنگه

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم مرسی که فرستادی دعا کن خوشبخت شم  .. چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ،سفره ات رنگارنگ و تنی سالم و شاد ..... که بخندی همه عمر 🌺👌
حرکات شکم پهلو از کجا آوردی؟  من ی مشکلی دارم عشقم پهلو دارم شدید اونم از پشت سر، متوجه ای چج ...

اره عزیزم من ۵ساله ورزش میکنم فقط دوماه از حلقه استفاده کردم. تو باید روزی نیم ساعت برقصی یا حرکات هوازی بپر بپر انجام بدی بعدش یک ساعتم پیلاتس یا حرکات شکم پهلو بری همشون تو نت هست سرچ کنی. روزی نیم الی یک ساعتم به حلقه اختصاص بده. حلقه عالیه 

💖💞Turk girl 💞🤘💖
انقد اونایی که قدشون ۱۶۵ خوشم میاد خیلی باحال و ریزن 😁🥰

واقعا؟ ❤️😂

ریز 150 اینان

منم ریزارو خوشم میاد

اما خودم هیکلی ام

واقعا؟ ❤️😂 ریز 150 اینان منم ریزارو خوشم میاد اما خودم هیکلی ام

اره 

۱۵۰ دیگه خیلی ریزه ولی ۱۶۵ دوست دارم من خودم اول۱۶۵ بودم یهو شدم ۱۶۸😑

اره عزیزم من ۵ساله ورزش میکنم فقط دوماه از حلقه استفاده کردم. تو باید روزی نیم ساعت برقصی یا حرکات ه ...

هیکلتون ورزشکاریه؟ 

تو چند سالگی رشد داشتی؟ 😯😂

فک کنم ۱۵ اینا یادم نیست ولی الان ۱۷ سالمه خیلی وقته قدم رشد نکرده خداروشکر دیگه نمیکنه فک کنم😂

فک کنم ۱۵ اینا یادم نیست ولی الان ۱۷ سالمه خیلی وقته قدم رشد نکرده خداروشکر دیگه نمیکنه فک کنم😂

عشقم قشنگ تا 170 میری

ولی ناراحت نباش همه عاشق قد بلندن

2706