2733
2734
عنوان

قهر با شوهرم...

578 بازدید | 64 پست

سلام خانوما

من تو عقدم تو این مدت سر چیزایی با شوهرم مشکل داشتم مثلا مناسبتا ک کادو نمیخرید یا الان ک بیرون نمیریم دیروز سر مشکلی باهم دعوا کردیم که من همه اینا رو بهش گفتم گفتم چیزی نمیخره یا منو جایی نمیبره اونم گف الان قسط دارم پول قرعه کشی میدم ۱ سال صب کن وضمون بهتر شه منم گفتم تو ک ماشین داری ینی یه دور هم نمتونی بزنی تماام هفته از ساعت ۶ خونه ای یه شب نشد بگی حاضر شو حداقل تو ماشین یه دور بزنیم دوستش گفته بود دیشب بریم بیرون ساعت ۸ شب به من خبر داده منم گفتم دوستت از کی باهم قرار گذاشتن ساعت ۸ شب باید ب من خبر بدی گفتم دوستت ک با زنش میره بیرون دیگه فقیر شده پول نداره؟؟؟ ۱ ساله عقد کردیم ۱ ماه اول خوب بود ولی بعدش اهمیت نمیده ب این چیزا دیگ اخرشبی گفت ببخشید ولی من واقعاا ناراحتم دلم اروم نمیشه خانوما بگین اشتباه میکنم؟یا حق با منه؟امشب اومد چی بهش بگم مرسییی از مهربونیاتوننن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوب کردی گفتی ولی با عصبانیت هیچ وقت به آقایون نگو سعی کن با ارامش بگی فعلان یه مدت صبر کن ببین رفتارش تغییر کرده شما عادی باش

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

اینا بهونه است قسط دارم و فلان .نامزد دوست من گل هم واسش نمیخرید میگفت قسط دارم ولی تو تولد بچه داداش خودش رفته بود براش گوشواره طلا خریده بود .دوستمم بهش گفته بود بمن که میشه قسط داری ؟واسه بچه داداش خودت حاتم طاهی میشی

حق باتو هستش انتظار زیادی نداری که تو بهش حرفتو زدی اونم معذرت خواسته ببین تو رفتارش چه تاثیری میبین ...

اخه من خیلی بهش این موضوع رو گرفتم ولی توجهی نمیکنه دیشبم گفتم دیگهه هیچ جا باهات نمیام میشینم تو خونه بس ک ناراحت شدم اخه ما هنوز تو عقدیم مثلا

2738

نه واقعا چیز زیادی نمیخوای ببخشید که اینو میگم ولی وقتی کسی یکیو دوس داشته باشه پولم نداشته باشه میره قرض میکنه تا خوشحالش کنه یا اصن اگرم نداره میگه بیا بریم اصن باهم قدم بزنیم نمیخواد چیزیم بگیره.

خوب کردی گفتی ولی با عصبانیت هیچ وقت به آقایون نگو سعی کن با ارامش بگی فعلان یه مدت صبر کن ببین رفتا ...

اخه من نمیتونم اروم باشم یکم قلبم هم مشکل داره عصبی ک میشم نفسم بالا نمیاد بخدا دیشب تا ساعت ۳ حالم بد بود نمتونستم نفس بکشم

حق با توه عزیزم.تو که انتطار زیادی ازش نداری.ابن کمترین کاریه که میتونه واست انجام بده.رو حرفت باش اگه از الان به هرچی عادتش بدی تا اخر همون میشه.

اگه الان که هنوز نامزدین و زیر سقف نرفتین باهات وقت نگدرونه فردا که بسلامتی رفتین سر خونه زندگی هزار جور سختی و مشکل اصلا وقتی ب اتون نمیزاره.باید از الانتون استفاده کنید

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2706