2726
واقعا چجوری میخوان کنکور بگیرن و کجا تو دانشگاه ؟

آره عزیزم خبرشو از تلوزیون شنیدم 

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
آره دیگه 😥😥😥اونم فقط مغازه ها  لبنیاتی و نونوایی و اینا بازه کاش اینارو هم ی هفته بلنده مرد ...

مشکل بنظرم از بی فرهنگی مردم نیست مجبورن برن سرکار و اینا جز ی عده ...

مشکل از جای دیگس 

آیدا هستم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نرفتم عروسیم نگرفتم مجردم خواهر برادری کسی هم ندارم عروسی گرفته باشع اما از یکی فامیلای دیگه ک عر ...

چرا مجبوره خب نگيرن. 

حتما بايد اون دوساعت بزن و بكوب راه بندازه

كلي ادمو مريض كنه

پولشو نگه داره بعدا برن ي مسافرت درست و حسابي

برن اتليه عكسم بندازن 

من نرفتم عروسیم نگرفتم مجردم خواهر برادری کسی هم ندارم عروسی گرفته باشع اما از یکی فامیلای دیگه ک عر ...

دختر خاله ی منم همینو میگه انگار بدون عروسی نمیشه رفت سر خونه زندگی بابا برن خونخ ی خودشون ولی یه سالگرد درست و حسابی سال بعدش بگیرن مثل عروسی

تیکر تولد نفس مامان❤
2728
میشه لینک کلیپو بزاری؟ دختر سردار عروسی نگرفته فقط یه عقد بین دوتا خانواده برگزار شده خیلی جالبه ح ...

من توی واتس اپ فرستادن از اینجا مطمینم ک رفت سر قبر باباش با لباس عروسی و اسم قاسم سلیمانی روی قبر نوشته شده بود

چرا مجبوره خب نگيرن.  حتما بايد اون دوساعت بزن و بكوب راه بندازه كلي ادمو مريض كنه پولشو نگه ...

انصاف نیست سر اینکه حتما عروسی بگیرن کلی ادم مریض شن کلی ادم بمیرن

تیکر تولد نفس مامان❤
چرا مجبوره خب نگيرن.  حتما بايد اون دوساعت بزن و بكوب راه بندازه كلي ادمو مريض كنه پولشو نگه ...

سر چی سر رودربایستی و اینکه بقیه نگن عروسی نگرفتنااا

من خودم بودم از خدامم بود پولشو نگه میداشتم بعد چند سال میرفتم مسافرتی چیزی یا میزدمش به زخمی یا طلا میخریدم 

آیدا هستم  

بدترينش اون كسايي هستن كه ميگن به ما چه 

همه ما تو يه جامعه داريم زندگي ميكنيم يه نفر كه تو يه كشتي هس بياد اون قسمتي كه نشسته رو سوراخ كنه بگه به من چه جاي خودمه

خب همه با هم غرق ميشن ديگه، اندكي فهم 

2706