2733
2734
عنوان

میترسم دعواشون جدی شه 😫

466 بازدید | 19 پست

چند روزه خالم اینا از خونمون رفتن  جلوی خالم اینا من خیلی تلاش میکردم دعوامون نشه دیروز و پریروز بابام با ی رفتار خیلی زشتی میومد خونه .. همش دنبال دعوا بود منم سکوت میکردم .. حالا دیروز من یکمی عصبی بودم بی دلیل داد زدم .. بعدشم عذرخواهی کردم بابام شروع کرد ک لعنت ب این زندگی .. تو گوه میخوری .. صدات و ببر . ازین حرفا .. بعد صدام کرده ک باهم حرف بزنیم مثلا حلش کنیم من هرچی میگم حرف خودش و میزد ک تو مقصری ب خدا من سه چهار بارم بابت رفتارم عذرخواهی کردم دیروز و پریروزم انداخت گردن من گفت تو مقصر بودی .. بعدش گفت دیگ گوه میخوری ب گوشی دست بزنی منم گفتم باشه .. دیگ باهم حرف نزدیم تا عصر یهویی اومد تو اتاق گوشی رو دستم دید شروع کرد کاولی بازی دراوردن . مامانمم گفت تو ..

کاربری برا دونفر .

بقیش

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘

گفت تو خندت و خوشحالبت واسه فامیلات ن ما . چرا اینقد بحث و جدی میکنی این بچه ک عذرخواهی کرد .. یهویی سر مادرم داد کشید .. گفت گوه ب قبر پدرت .. مادرمم رو خونوادش حساس . دعواشون شد . مامانمم گفت میرم ‌‌ازین خونه .. بابام گفت گورت و گم کن .. مامانم گفت خودمم میکشم بابام اومد براش ک تو خونه ی من غلط میکنی خودت و بکشی دیت گذاشت رو گلوش منم رسیدم هولش دادم گفتم ارواح خاک مامان بابات تموم کن بابا 

کاربری برا دونفر .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل وحشیا بابام میومد واسه مامانم .‌ مامانمم گریه و زاری ک من چ گناهی کردم خدا لالت که ‌. من چ بدی ب خونوادت کردم ک جوابش اینه .‌ بعد حالش بد شد مامانم .. کلی گریه کردم .‌ 

کاربری برا دونفر .
2728

بعد ی ساعت بالا آورد داست خفه میشد .‌ ب خدا مادر بزرگم یعنی مامان بابام بیمارستان بودن مامانم ی ماه تموم پیششون بود .. ب خدا تا حالا بی احترامی ب هیچکدوم نکرده . بابام خیلی نمک نشناس .‌ مادرم و محبور کرده دوتا بچه سقط کنه قبلا .. خیانتم ک کرد .‌ 

کاربری برا دونفر .

اصلا نفسم داره بند میاد مادر من چ قد عذاب کشیده ‌. قبلا ک با عموم اینا تو ب خونه بودیم با بیل و زنجیر ماشین ب خاطر ته گرفتن عدس مادرم و میزد واای هنو جلوی چشمم فک کردم بعد این همه سال آدم شده .. داشت ازش خوشم میومد ک گند زد ب همش .. هنوز همون آدمیه ک ب خاطر خواهر زادش خوابوند تو گوش من . ب خاطر کار نکرده بهم گفت سگ صفت 

کاربری برا دونفر .
اصلا نفسم داره بند میاد مادر من چ قد عذاب کشیده ‌. قبلا ک با عموم اینا تو ب خونه بودیم با بیل و زنجی ...

خیلی پرروش کرده مامانت از همون اول باید افسارش و میگرفت دستش الان ک دیگه فایده نداره 

چیزی رو سخت نمیگیرم جز دستاااات 😘😘😘
2738

حالم از خودم بهم میخوره .. کاش پسر بودم .. اونوقت میتونستم ازش دفاع کنم .. ولی الان چی . روزی صد بار آرزو میکنم اصلا نبودم .‌ من احمق هیچ خیری واسه مادرم ندارم ب خاطر من داره تحمل میکنه .. کاش پسر بودم .‌ خدا پدرم و لعنت کنه ازش نمیگذرم .. همیشه میگه من خیلی دوست دارم .. میگه پدر و مادر حق ب گردن بچه دارن .. حتما بچه هم ی حقی داره ب گردن اونا .‌ نمیبخشم بابام و ‌. 

کاربری برا دونفر .

خدا لعنتش کنه .‌ دعا کنید دیگ برنگرده خونه دعا کنید دیگ‌ نبینمش یا من بمیرم یا اون . میترسم بیاد و دوباره دعوا .. میترسم ب مامانم بگه از خونه برو .. ب نظرتون من عذرخواهی کنم ازش باز ؟ فایده ای داره .. واگذارش ب امام حسین 

کاربری برا دونفر .
خدا لعنتش کنه .‌ دعا کنید دیگ برنگرده خونه دعا کنید دیگ‌ نبینمش یا من بمیرم یا اون . میترسم بیاد و د ...

نه هی یاداوری نکن 

پیش مادرتم گریه نکن همه جوره حمایتش کن

ایشون از نظر روحی بیشتر از جسمی نیاز به حمایت داره

‏اگر میدونستید آدما به عوض‌شدنِ دمای چایی و‌ قهوه‌شون بیشتر اهمیت میدن تا احساساتِ جریحه‌دار شده‌ی شما، هیچوقت مشکلاتِ زندگیتون‌رو به کسی نمیگفتید
2706