2726
عنوان

موهای کرکی شکم😭

3527 بازدید | 18 پست

لیزر میشن؟

خیلی رومخن😭😭

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

من ک کیست دارم موهای همه جام ضخیم شدن کرکی نیستن😭😭😭💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من موبر میزنم کمر و شکمم

ضخیم نشدن؟

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
مثل چییییی پشیمون میشی من هر جا که کرکی بود لیزر کردم شدن موووو⁦☹️⁩

😭😭

معمولا لیزر برای موی کرک خوب جواب نمیده که هیچ بیشتر هم میکنه

فامیل ما دکتره لیزر میکنه به من گفت فقط جاهایی که موهای ضخیم و مشکی داره خیلی خوب جواب میده

هر کس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمیخراشیم ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم💜
بچها کرم موبر خوب چی هست

من سینره داشتم خوب بود

قیمتش چند بود چجوری استفاده میکردی بعد برای تمام قیمتا بدن میشه استفاده کرد

اره برای صورت و بدن بود

اونموقع ک من میخریدم ۲۲ بود

میذاری رو پوست بعداز ۵تا۷ دقیقه با کاردک مخصوصی ک داره پاک میکنی

2706