2726
عنوان

کجا با همسر ویا نامزدتون اشنا شدید

292 بازدید | 32 پست

شیوه اشناییتون بگید

خانم هستم اول اسمم * هست... به رنج پلک هایت دنیا نمی ارزد💫1401/1/1به ارزوهام می رسم💫با انرژی دادن به رویاهام به جای انرژی دادن به ترس هام❤همه سختی هایی که تو زندگی کشیدم شدن پل موفقیت هام⭐اگر جان ما ارزشی دارد به این دلیل است که بیشتر از بقیه جان ها سوخته است⭐خدا جونم مواظب دل کوچیکم باش"تو شاه این دلی⭐

همکلاسی دانشگاه

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استاد دانشگاه🤣

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2728

اگه مایلید بیشتر توضیح بدین  

خانم هستم اول اسمم * هست... به رنج پلک هایت دنیا نمی ارزد💫1401/1/1به ارزوهام می رسم💫با انرژی دادن به رویاهام به جای انرژی دادن به ترس هام❤همه سختی هایی که تو زندگی کشیدم شدن پل موفقیت هام⭐اگر جان ما ارزشی دارد به این دلیل است که بیشتر از بقیه جان ها سوخته است⭐خدا جونم مواظب دل کوچیکم باش"تو شاه این دلی⭐
دوست دوران بچگي لواشكاشو نميخورد ميداد بمن...هركي مارو ميديد مميگف عروسي ميكنن.بجز من با دختر ديگه ا ...

چه عشقولانس

2706