2737
2734

بهش بگید این عکسایی که رفتی خارج با دخترا  فوتبال بازی کردی یا

با مسیول سیم کارت هتل عکس انداختی

که همشوونم اروپایی هستن و بلوند ، بگم بهش پاک نکنه 

چند دفعه هم گفتم 

میگه نمیکنم چه کار کنم ؟

این اقا متاسفانه عاشقشم

قبلا یه عقد ناموفق هم داشته با فامیل دورش 

خواهرانه کمک کنید   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باهاش نباش اگه موندنی بود با همون میموند ینی دوستت نداره که  به حرفت گوش نمیده که فقط یه عکسو پاک کنه میخوای بهت توجه کنه متاسفم برای انتخابت

من عاشق گیم  و حیوانات هستم. ارزو دارم همه خوشبخت شن و من هم با یک انسان باشم نه فقط با کسی باشم  شکل انسانه 
2728

در موردش بیشتر تحقیق کن. الان از عقلت استفاده کن که بعد چوبش نخوری.

البته خیلیا عکس واسه کلاسش میخوان. ولی شما ببین این شخصیتش چطوره ممکنه تنوع طلب باش خدای نکرده

خودم تنها
2738

عزیزم الان همینجادیدی چندمدل جواب گرفتی .

پس اخلاقاوطرزفکرامتفاوته.  نامزدشماهم اصلاشایدبی منظور بخاطرخاطره ویادگاریش داره. چکاریه گیرنده الکی بعدیبارخودت نفهمیده پاک کن اگه اذیت میشی به روخودتم نیار.

زندگیه خالیه بازی نیس که بعضی ها سرهرچیزی میگن بزارش کنار.

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!

نمیگم پاک کنه اونا جز خاطراتشن به صرف وجود چند تا دختر بلوند به خودم اجازه نمیدم که همچین درخواستی کنم 

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
عکسش با دخترای اونجوری گفته پاک کن. حالا اسی حساس شده

عزيزم منم عكس دارم با دوستا و همكلاسي هايي كه پسر هستن، خب اگه اونارو ميخاستم كه باهمونا يا دوست دختر ميشدم يا ازدواج ميكردم.

استارتر سبك فكري و زندگيش با اون آقا متفاوته و اين مساله مشكل ساز خواهد شد.

2706