2733
2734
کسی هست شوهرش وسواس باشه بعد که خانومه پریود میشه واکنش همسر چیه؟؟من همسرم وسواسه اولین باره پیشمه و ...

وااا عزیزم پریودی ایدز ک نداری.اتفاقن من وقتی پریودم شوهرم بغلم میکنه ک دردم آروم بشه

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چ ربطی ب پریودی داره؟ کثیف ک نمیشه😐💎

اخه اصلا نمیدونم واکنشش چیه..من عقد وعروسیم باهم بود اصلااا شناختی از اخلاقاش ندارم...یعنی بهش بگم؟

عاقبت معجزه شد ،آمدی و در بغلت خوابیدم..اسم این حادثه را"شرح بهشت بدنت" نامیدم ..!!
تازه مد شده😂

😂😂😂😂😂😂

💛زتمام‌بودنی ها تو همین ازآن‌من باش که به غیرباتوبودن دلم آرزوندارد💛من مطمئنم موفق میشم وکلی روزای خوب میسازم واسه خودم.میبینم اون روزی رو که لبخند عمیق رولب مامان بابامه وبهم افتخار میکنن😍تنشون سلامت😊خدایا شکرت😊از رویاهات دست نکش💪💪
2738
کسی هست شوهرش وسواس باشه بعد که خانومه پریود میشه واکنش همسر چیه؟؟من همسرم وسواسه اولین باره پیشمه و ...

مگه پری چیه که جاشوجداکنه چه ربطی دار اصلا به وسواسی😳😳😳😳😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏
عزیزم این یه روند تو زندگی همه ی خانمها هس  شوهرت حتما خبر داره از این روند  اگر هم نداش ...

ممنونم😘

عاقبت معجزه شد ،آمدی و در بغلت خوابیدم..اسم این حادثه را"شرح بهشت بدنت" نامیدم ..!!
2706