2726
عنوان

ازمایشم بارداریم مثبت شد😍نظر شما راجبه سورپرایز همسر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 76 پست

من وقتی باردار بشم تصمیم گرفتم یه کادو براش بخرم یه کفش یا پیرهن بچگانه کادو کنم توش هم تبریک بگم از زبان بچمون بهش بدم تا عکسالعمل همسرمو ببینم البته روزی که خسته نباشه وگرنه روز های خسته همسر من معمولا هیچ عکسالعملی نداره 😕

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من روزی که سالگرد ازدواجمون بود بی بی چکم مثبت شد ازمایش دادم دور از چشم شوهرم مطمین شدم بی بی چک رو کادو کردم بایه نامه که باباجون مواظب مامانم باش

اول هنگ بود انقدر خوشحال میشه کادو بگیره وای فقط بدیش این بود که فیلم نگرفتم یجا گوشیتو بزار روی دوربین فیلم بگیره بخدا خاطره میشه

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

چقر خوبه این خبرارو شنیدن مبارکت باشه عزیزم😍😍الهی همه به آرزوی مادر شدنشون برسن همه اینجوری خوشحال شن🙏🙏

❤👨عاشق همسرو پسر قشنگم👶❤                         ⭐ماشاالله قوت الله بالله العلی و العظیم⭐
یکسال جلوگیری نداشتم و باردار نمیشدم این ماه خدا خواست و بی بی چکم مثبت شد😍🙏

پس خیلی مبارکه..دارو خوردی

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم

سلام عزیزم مبارک باشه ان شاالله پاقدمش براتون پراز خیر وبرکت باشه.عزیزم میشه برا منم الان که بارداری دعا کنی کار شوهرم درست بشه.میگن دعای زنان باردار زود اجابت میشه این روزها خیلی به دعا های شما دوستای گلم محتاجم

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷
2706