2733
2734

من خودم پامیشم کتاب میخونم ناهار میپزم تی وی میبینم توی نت میچرخم کارمو یواش یواش میکنم 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

استاتر انشالله حاحت روا بشی دوسداشتی شرکت کن روز اخرهhttps://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4591792&slug=تایپک-سیل-صلوات-هدیه-به-امام-رضا-تا-روز-میلادش-حاجت-درا-بیاید-انشالله-همه-دست-پر&postId=143938593

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماسک صورت 

کرم آبرسان 

رسیدگی به موهام 

صبحانه باهمسری 

خوندن چند صفحه کتاب 

نی نی سایت 

نهار 

فیلم 

خواب 

بیرون پیاده روی 

تهیه شام 

شام 

نت گردی 

خواب 

😄

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2731

چون خیلی خوابالوام اول گوشیمو چک میکنم و اهنگ میذارم تا خواب از سرم بپره من کلا درس میخونم یا فیلم نگاه میکنم یا میرم باشگاه و کلاس زبان(باشگاه تا قبل کرونا میرفتم ولی کلاس زبانم بازه الانم دارم میرم😢😢😢)

اگه با نظر من مخالفی ریپلای نکن چون حوصله ی بحث ندارم
ماسک صورت  کرم آبرسان  رسیدگی به موهام  صبحانه باهمسری  خوندن چند صفحه کتاب& ...

کرم آبرسان چی میزنید عزیزم؟

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 

من از خواب بیدار میشم اول بخودم میرسم شانه میکشم به موهام مسواک بعد کرم میزنم به دست و صورتم بعد یه چایی میخورم اگه دلم کشید صبحونه بخورم اگه نه خونه رو مرتب میکنم ناهار میزارم شوهرم میاد ناهار می خوریم میخوابیم تا ۶ بعد اکثر وقت ها باهم میریم پیاده روی تا ۸ بعد میایم میوه میخوریم تلوزیون نگاه میکنیم ساعت ۱۲ میخوابیم

امام رضا، خودت به خدا بگو.....🙏🤲🤲

من که تا ۱۲ خوابم امروز نمیدونم چرا سحر خیز شدم😅

بعد کار های روزمره رو انجام میدم مثل توی نت چرخیدن فیلم دیدن و...

بعدشم شب میشه و شعمدونی پخش میشه منم میبینم و ساعت میشه یک تا دو توی نی نی سایتم بعدم میخوابم😊

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤
2738

آماده کردن صبحانه، چهل دقیقه ورزش تو خونه، کتاب خوندن، نت گردی، فیلم دیدن، بعداز ظهر بیست دقیقه رقص زومبا، شام درست کردن، تو طول روز اصلا عادت ندارم بخوابم

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد

سلام به همگی کیا میان با همدیگه ختم بسم الله الرحمن الرحیم شروع کنیم میگن از روز یکشنبه باید شروع شهبیایید 40 نفر بشیم تا ۴۰ روز به نیت حاجت خودمون و ۴۰ نفر دیگ https://www.ninisite.com/discussion/topic/4627180/ختم-بسم-الله-الرحمن-الرحیم-حاجت-دارا-بیایید

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟🥺

دست و صورت شستن مسواک زدن

نماز

دوباره خواب

صبحانه

اگه تمیز کاری باشه خونه رو تمیز میکنم

نباشه نت گردی

۱۲ببعد ناهار میپزم

میوه میدم ب دخترام

تا ساعتی ک همسرمم بیاد منتظر میشیم ک‌ناهار بخوریم...شد ساعت ۵بعد از ظهر

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

با صدا ترق و توروق بیدار میشیم بچه ام از خواب پاشده چهار دست و پا رفته اون کله سالن داره خراب کاری میکنه حالا ساعت چنده حدودا بین ۶ تا ۶ و نیم همیشه بیدارن

بعد دیگه یکم کش و قوس میریم و یکم فوش میدیم کاش شب زودتر میخوابیدیم بیدار میشیم صبحانه میخوریم شوهرم میره کار و من میمونم خونه بهم ریخته ناهار درست کردن و بچه داری خلاصه برنجی خورشتی دارم خیس میکنم یا میپزم بعد بچه رو میخوابونم و ادامه کارا

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

شوهرمو بدرقه میکنم 

بعد میام انلاین میشم میام نی نی سایت 

یکم چرخ میزنم یکم چرت میزنمبعد ناهار رو اماده میکنم جامو جمع میکنم رو مبل دراز میکشم بازم نی نی سایت

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

اول صبحی باشگاه دوش بعد صبحانه میخورن بعد قرارداد ها رو چک میکنم بعد به سهامهام یه نگاهی میکنم راننده میاد دنبالم میرم شرکت تا عصر توی شرکتم نهار و توی شرکت میخورم بعدم میام خونه استراحت و اینا دیگه 🤮🤮🤮🤮 منتظرم شوهرم از خواب بیدار بشه صبحونه بخوریم

کرم آبرسان چی میزنید عزیزم؟

کامان 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2706