2737
2734

من دوست دارم بچه دوم رو زود بیارم واقعیت اینه که برای باردار شدن مشکلات زیاد داشتیم اسپرم شوهرم دااااغونه دکترا به طبیعی امید نداشتن اصلا چون جهش تعداد حرکت مورفولوژی همه چیش مشکل داشت و بخاطر اسپرم ضعیف دو تا سقط داشتم ولی خب خدا رو شکر طبیعی شد 

اگر بخوام دومی رو لفتش بدم میترسم فاصله زیاد بشه

الان بچه م چهار ماه و نیمه ست 

به نظرتون از کی برای دومی اقدام کنیم هم بچه م اذیت نمیشه هم من؟ شیر خودم رو هم میدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با توجه ب مشکلت هرموقع بچتو از شیر گرفتی اقدام کن

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

فاصلهسنی دخترای من یکسال و نه ماهه، تا یکسال خیلی سختم بود مخصوصا ک دختر بزرگم توجه خیلی زیادی ازم میخواست و من خیلی انرژی میذاستمو واقعا خسته میشدم ولی بعد یکسال همه ب یک ثباتی رسیدیم و الانم همه چیز عالیه دوتا همبازی خوب برای همن 

2738

من بچم ۶سالش تموم میشه چندروزدیگه هنوز جرعت نکردم برم اقدام چون اولی خیلی شلوغ وگریه کن بود

بیاواین پخش وپلا را تو جمعش کن😞                                     دوریت داره بدمیسوزونه توکمش کن😭🙏

بنظرم بچه اول که چهار  سالش شد ،بچه دوم زمانش خوبه 

بچه خواهرم اولی ۱۶سالشه ، دومی ۵ سالش 

ولی با هم کنار نمیان ،میگه اون بچه س من نمیتونم با اون همیشه بازی کنم

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
زیر دوسال هرموقع اقدام کنی .... بدن خودت یه طرف  اون بچه یه طرف اعصاب و روحیه ات یه طرف مگه ...

شما تجربه داری ؟ اعصاب چرا؟ مگه هم بازی هم باشن خودشونو مشغول نمیکنن؟من میگفتم بچه م یه سال و نیم بشه اقدام کنم

شما تجربه داری ؟ اعصاب چرا؟ مگه هم بازی هم باشن خودشونو مشغول نمیکنن؟من میگفتم بچه م یه سال و نیم بش ...

نه ندارم ولی با وجود اینکه به شدت دومی رو میخواستم زیر ۳سال جتی یه لحظه بهش فکر نکردم 

البته من بچه مریض بود تا یک سالش بشه خیلی سختی کشیدم

ولی کلا بچه نیاز به مادر تمام وقت داره نه اینکه مادر رو با یکی تقسیم کنه

از شیر گرفتن و از پوشک گرفتن دوتا کار سخته 

2706