2737
2739
عنوان

ضد انعقاد در بیماران کرونایی!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1580 بازدید | 29 پست
عزیزم اصلا به تاپیک ها و نوشته های اینجا توجه نکن استرس میاره و استرس داریم 

نه عزیزم این گروه خونی هارو همه تایید کردن 

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچی ،،ادم بخواد توجه کنه میپوکه،،

بده که اطلاع داشته باشیم اینخبر رو هم از گروه واتساپی ه همه متخصص و فوق تخصص هستن و من کارشناسشون گرفتم گلم.    

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
2728
ملت ماشالله فهمیده هستن!!من گفتم هرکی خواست میتونه از پزشک بپرسه بعد تزریق کنه. من چون جون مردم برا ...

این امپول ه خیلی حساسی ه،،چطور به خودت اجازه نوشتن حتی دادی،خودت پات گیر میوفته،،یادمه سال ۹۴ از بس اینو با تجویز پزشک تازه زده بودم،دهنم پرخون مبشد،لثه هام خونریزی کرد اصلا یه وضعی

گواهینامه فعلا اقدام نکردم 19 سالمه مجردم بچه ام ندارم 

وقتی خواستی گواهینامه بگیری متوجه نوع گروه خونیت میشی

فکر کردم هم سن خودمی

2738
این امپول ه خیلی حساسی ه،،چطور به خودت اجازه نوشتن حتی دادی،خودت پات گیر میوفته،،یادمه سال ۹۴ از بس ...

شماکه حساس نیستی عزیزم . لطفا لحن صحبتت و عوض کن. 

من نگفتم برید حتما بزنید چیزی رو که بخ چشم خودم دیدم نوشتم شما خواستی بزن امپول نخواستی همنزن  

همه همکاران منو در یکی از زیر مجموعه های وزارت بهداشت بلا استثنا گرفته از رییس گرفته تا یک ابدارچی همش هم بخاطر بعضی از مردم بی مسئولیت که باعثش شدن. 

همه همکاران منو در یکی از زیر مجموعه های وزارت بهداشت بلا استثنا گرفته از رییس گرفته تا یک ابدارچی ه ...

با حرفت موافقم با همین که گفتی،،اما اسم دارو که گفتید برید بزنید یه داروی رقیق کننده خونه،اگه دستت ببره خون بند نمیاد،،اما لحن بیان من،،بزار به پای اینکه متعصبانه درباره ات برخورد کردم عین معلم به شاگرد،،قصدم ناراحت کردنت نبود،،ممنون از ابنکه اطلاع رسانی کردید 

2706