2737
2734
عنوان

ضد انعقاد در بیماران کرونایی!!!!!

1580 بازدید | 29 پست

سلام دوستان پزشکان فوق تخصص شهرمون برای بیماران کرونایی بخصوص کسانی که ریه اشون درگیره امپول انوکساپارین تجویز میکنن هغت عددروزی یدونه که پایین ناف تزریق میشه گمانم!!!عزیزانتون بخصوص افراد مسن کهدرگیر میشن حتما این امپول بگیرید بزنید بهشون.  

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

♦️انسداد روده، علامت جدید ویروس کرونا/ گروه خونی A بیشترین احتمال ابتلا

🔹محققان در جریان کالبدشکافی برخی از جان باختگان کرونایی متوجه لخته خون در روده برخی از مبتلایان شدند که منجر به انسداد روده و شوک گردش خون منجر به مرگ شدند که اگر این لخته‌ها در شریان‌های دست و انگشتان تشکیل شوند، می‌توانند به قطع عضو ختم شوند.

🔹هنوز مشخص نشده که چرا این اتفاق در برخی از بیماران رخ می‌دهد و در برخی نه، اما گفته می‌شود نوع گروه خونی نقش مهمی در شدت بیماری دارد.

🔹گروه خونی A نسبت به سایرین بیشتر در معرض ابتلا هستند و گروه خونی O علائم بسیار خفیف‌تری دارند.

@AkhbareFori

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواهرمم که علایم خفیف داشت هغت تا رو زد.

قبل اینکه ببماری شدت بگیره بزنید. همکارم کرونا گرفت بدون هیچ بیماری زمینه ای دو روز اخر تنگی نفس شدید پیدا کرد بستریش کرد و از این امپول زدن ولی دیگه فایده نداشت ودیر شده بود فپت شد 40سالش بود 

عزیزم باید بگید بامشورت پزشک معالجتون

دارو مگه غذاست که راحت دستورشو میدید

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
😐😐😐😐😐😐دیگه نمیشه از تو نی نی سایت امپول تجویز کنیدااااا

ملت ماشالله فهمیده هستن!!من گفتم هرکی خواست میتونه از پزشک بپرسه بعد تزریق کنه.

من چون جون مردم برام مهمه و با ارزش گفتم اطلاعزسانی کنم همین 

عزیزم باید بگید بامشورت پزشک معالجتون دارو مگه غذاست که راحت دستورشو میدید

عزیزم هیشکی هم سرخود این کار نمیکنه من گفتم فقط هاطلاع ندارن بدونن!!اگه از قبل میغهمیدیم اینهمه فوتی نداشتیم!!  

2738
2706