2726
عنوان

چرا من زایمان نمیکنم؟

356 بازدید | 38 پست

۱۶ تیر موعد زایمانمه

هنوز هیچ علایمی ندارم

اگه تا ۱۶ خبری نشد تا چقدر دیگه باید صبر کنم؟ 

در تاریخ ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🥰

باشو قرش بده

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عشقم علائم از الان که نداری من ۳۷ هفته و ۴ روز زایمان کردم همون سر شب علائم داشتم

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
حتماجاش راحته😂 اگ تا۱۶دردت نگرفت بروهمون بیمارستانی ک میخوای زایمان کنی بهت میگن ک چیکارکنی طبیعی ...

دکتر نامه سز داد بیمارستان قبول نکرد 

خدا خدا میکنم سز بشم

زایمان اولم پارگی سرویکس و خونریزی شدید داشتم 

من یه سوال دارم ازت ترشح سینت از کی شروع شد من 16هفتمه چن روزی میشه سینه هام ترشح داره

من کلا شیرم خیلی کمه

الانم اصلا ترشح ندارم

بعضی ها ممکنه تا هفته 41 هم زمان ببره .فعالیتت رو زیاد کن اگه ممنوع نیست.پیاده روی که نمیشه رفت توی ...

من ۴۲ هفته شد بزور قرص . امپول دنیا اومد .مادرشوهرم میگفت وقتش نیس ولش نرو خودش میاد 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
چراقبول نکرد

میگن مهم اینه که زاییدی😳

دیگه بعدش عمل شدم  و تا شش ماه نمیتونستم بشینم و بی اختیاری دفع گرفتم و ازشدت خونریزی دو کیسه خون بهم زدن و.....

اونا اصلا مهم نیست 

2706