2733
2734
عنوان

چراتو نی نی سایت خانم های خانه دار وشاید کم تحصیل رو مسخره میکنن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1758 بازدید | 196 پست
هر انکس که دندان دهد نان دهد

ببخشید ولی ما الان حتی به خوردو خوراکمون نمیرسیم یعنی بچه بیاریم میتونیم به اونم برسیم‌.جدی میگم خوردو خوراک یعنی بعضی وقتا دلم یه غذای خوب میخواد اما نداریم اونوقت اگه تو این شرایط بچه بیاریم پولدار میشیم؟

عزیزم موضعیت اقتصادی شوهرم جوری نیست که آینده یه بچه رو تباه کنم تو نداری بزرگ بشه ولی از وضعیت اقت ...

آره بخدا حالا خبرهای شده درباره لغو تحریم انشاالله که زود حل شه

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدشم ماها که خانه داریم برا خودمون استراحت میکنیم صبح تا شب وراحتیم اونایی که شاغلن صبح تا شب آرامش ...

بعدم اونا واسه یه قرون پول صبح تا شب مشغولن ما شوهرامون خداروشکر وضع مالیشون خوبه نیاز به کمک ما ندارن 

❤❤
2728
جدی؟!چندسالتونه مگه؟  منم ارشدم و دلم ۳_۴تا بچه میخواد😍💟

من 35 سالمه.ی دختر پنج ساله دارم ی دختر و پسر دو قلو هم دارم ک دو سالشونه.

نمیدانم چرا مردم حرف زدن با دهان پر را بی ادبی میدانند...اما حرف زدن با مغز خالی را نه !!!
اول از همه چشم و هم چشمی با فامیل و در و همسایه ممنوع.خریدن وسایل لوکس و غیر ضروری ممنوع.بعدش هم برا ...

واقعا خوش به حالتون شما این چیزایی که میگین حذف کردم ما هیچوقت تجربه نکردیم😂به پوشاکم نمیرسیم خوردو خوراکمونم خیلی داغونه خیلی زیاد

ببخشید ولی ما الان حتی به خوردو خوراکمون نمیرسیم یعنی بچه بیاریم میتونیم به اونم برسیم‌.جدی میگم خور ...

عزیزم اینو من نمیگم اینو خدا گفته وقتی بچه بده خرجشو میده 

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما   
2738
بعدشم ماها که خانه داریم برا خودمون استراحت میکنیم صبح تا شب وراحتیم اونایی که شاغلن صبح تا شب آرامش ...

به خدا خواهر شوهرم پرستار میگه اون روز داشتم فکر میکردم کاشکی ادامه نمی دادم برم سر کار خسته شدم زن بعضی جاها خیلی کم میاره مخصوصا بخواد هم تو محیط کار باشه هم بخواد یه زندگی متاهلی اداره کنه

من قبلا هم کار میکردم  هم خانه دار بودم  رسما دهنم و سرویس بود صبح تا عصر تو او شرکت کار میکردم

بعد تو این مترو  و شلوغی خسته می رسیدم خونه  تاره کار خونه پخت و پز تمیز کاری شروع میشد

در کنار این باید پر انرژی مرتب میبودم که شب همسرم میاد ژولیده و خسته نباشم  در آخر حقوقم میرفت  از بس خرج زیاده.

الان فقط خونه دارم  راحت شدم  بخدا

خانه داری و بچه داری هم خیلی سخته  ولی اونایی که شاغلن چون رسما دهنشون سرویس شده  به خانه دار ها حسودی میکنن  چون مجبورن برن سر کار 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
ببخشید ولی ما الان حتی به خوردو خوراکمون نمیرسیم یعنی بچه بیاریم میتونیم به اونم برسیم‌.جدی میگم خور ...

نه نگفتم پولدار میشید دیگه در حد نان دادنه ضرب المثلش... یعنی کلا روزی شو میده خدا ولی خب مرفه شدنو قولشو نداده

و در پایان:خدا لعنت کنه باعث بانی گرونیا رو

آره بخدا حالا خبرهای شده درباره لغو تحریم انشاالله که زود حل شه

ازین خبرا همیشه بوده 

کی اجرا شده 

اینکه نتونم اینده بچمو تامین کنم میترسم

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2706