2726
عنوان

آرامش دربارداری

782 بازدید | 14 پست

سلام مامان ها، میگن اونایی که تو بارداری اضطراب دارن، بچه هاشون نا آروم و بد خوابن وکلا جز بچه هایی با شرایط سخت قرار دارند. منم باردارم وخیلی اضطراب دارم (چون ناخواسته بود هم بخاطر شرایط اقتصادی هم اینکه دخترم هنوز کوچیکه، هم اینکه تیروئیدم کنترل نشده و هم اینکه ماه پیش نمی دونستم باردارم کلی دارو خوردم)، چیکار کنم آروووم شم؟؟؟؟ 

ناخواسته و شرایط اقتصادی و بچتو که بیخیال شو چون دیگه شده بهتره سالم دنیاش بیاری 

تیروئیدم که برو متخصص غدد کنترل میشه با دارو

درمورد داروهایی ک خوردی باید با متخصص زنان مشورت کنی که آسیب زا بوده یا نه

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به هیچ کدوم از این چیزایی که گفتی اهمیت نده.خدابزرگه.من دقیقا ناآروم بودم و تو اوج کرونا بچه م به دنیا اومد و الان بچه من بسیار بی قراره.دوش ولرم بگیر.نرمش سبک کن.به موسیقی طبیعت گوش کن.میتونی از اینترنت بگیری و گوش بدی.با یه آدم معتمد و رازدار درد و دل کن.بچه ت رو بسپار به کسی .حتی شده دو ساعت و یکم به احوال خودت برس.غذاهای مقوی بخور.آهنگ های غمگین گوش نده.اخبار نبین.از کانال ها و پیج های بیهوده بیا بیرون.از دیگران کمک بگیر.البته تا جایی که میشه.مهم ترین چیز:توکل کن

2728
ناخواسته و شرایط اقتصادی و بچتو که بیخیال شو چون دیگه شده بهتره سالم دنیاش بیاری  تیروئیدم که ...

آره همین ها رو باخودم ميگما ولی چون ذاتا آدم استرسیم باز قلبم میزنه. قرآن هم میخونم ولی آروم نمیشم. ممنون بابت راهنماییت😘💞

توام عزیزم همونایی که نوشتم برای دوستمون.هیچی نمیشه ولی ترست روی بچه اثر میزاره.آروم باش.این روزا می ...

آره تو همین سایت هم هرکی از نوزادش گله میکنه که اذیت میکنه بالای 90 درصدشون میگن بارداری پراضطراب داشتن. 

کاریه که شدده نمیشه پس بدی که توکل بخداا ارامشتو حفظ کن حداقل بدون مشکلو دردسر بزرگش کنی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
آره تو همین سایت هم هرکی از نوزادش گله میکنه که اذیت میکنه بالای 90 درصدشون میگن بارداری پراضطراب دا ...

آره من سر بچه اولم این اشتباه و کردم قشنگ تا دوسال برامون جیغ میکشید

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
به هیچ کدوم از این چیزایی که گفتی اهمیت نده.خدابزرگه.من دقیقا ناآروم بودم و تو اوج کرونا بچه م به دن ...

منم اینروزا دوباره افتادم تو استرس کرونا

همش با ترس با بقیه معاشرت میکنم چون واقعا رعایت نمیکنن ماسک نمیزنن حتی دستاشونو درست حسابی نمیشورن خریداشون نمیشورن ینی اگه بخوام خیالم راحت باشه با مادرشوهر پدر شوهر خواهرشوهر نباید برم و بیام

فقط خانواده خودم مراقبت میکنن 

از الان خیلی نگران دنیا اومدن بچم،چون میدونم همشون میریزن خونه م 

و چجوری بگم بچمو بغل نکنین 

پدرشوهرم جلو چشم خودم از بیرون میاد لباساشو عوض نمیکنه با همونا میشینه،خب ویروسی باشه چی 

کلا خُل شدم دیگه، فقط نگران بچمم جون خودم به درک😢

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
منم اینروزا دوباره افتادم تو استرس کرونا همش با ترس با بقیه معاشرت میکنم چون واقعا رعایت نمیکنن ماس ...

منم مثل شما بودم و هستم.بچه منم سه ماهه به دنیا اومده.یعنی توی اوج کرونا.اما الان که بچه من سه ماهه هست رو  هنوز کسی جز مادرم و دو تا خواهرام که مجردن و خونه پدری هستن ندیده.یعنی برادرم ،مادربزرگم،پدرشوهر و مادرشوهرمم ندیدن.مامانم هم دیده چون خونشون رفتم برای بعد زایمان تا ده روز .بعد که ده روز تموم شد اومدم خونه خودم.دیگه مادرم هم ندید بچه رو تا الان.یعنی من جدی گرفتم موضوع رو.شوخی بردار که نیست.تا الان ما هنوز تو قرنطینه ایم.خیلی خیلی زیاد سخت بود دست تنها بزرگ کردن بچه.یعنی جونم دراومد اون اول کاری.ولی خب چاره چیه.عزیزم خودت روابط رو مدیریت کن.ولی سعی کن استرس نداشته باشی

منم مثل شما بودم و هستم.بچه منم سه ماهه به دنیا اومده.یعنی توی اوج کرونا.اما الان که بچه من سه ماهه ...

اره دیگه 

واقعا اگه بودن با ما و بچه براشون مهم باشه باید همه چیزو رعایت کنن

ولی وقتی به خودشون سختی نمیدن منم نمیتونم بچمو تو خطر بندازم

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
2706