2733
2734
عنوان

کیا عاشق همسرشونند هنوز

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 58 پست
تو روخدا نگین ترس به دل آدم نندازین ایشاله اینم بزرگ میشه من و شوهرم قرار گذاشتیم بچه ها رو که فرست ...

مطمئن باشه تصمیم ب بچه دار شدن انقدا ک فکر میکنی سبک و ساده نیست ک با پست من ترس تو دل کسی بیفته 

شما و همسرتون هم موفق باشید 

😆😃
تو روخدا نگین ترس به دل آدم نندازین ایشاله اینم بزرگ میشه من و شوهرم قرار گذاشتیم بچه ها رو که فرست ...

عمرا اینجوری بشه تو باید در حالت زندگی کنی هم کار هم تفریح هم بچه داری فک کردی بچه تا چند سالگی توجه میخاد تا وقتی توی گور خوابیدیم باید دغدغه داشته باشیم 

اینجدری نیست که خب جشن تولد یکسالگی بچه رو گرفتی از فرداش بریم با شوهری لاو بترکونیم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر این حالت بعد از اومدن بچه برا خیلیا.پیش میاد کم.کم.خودتون رو.پیدا می کنید، من و شوهرم بعد از ده سال که از ازدواجتون میگذره هم دیگه رو خیلی دوست داریم، ولی بعد از اومدن بچه این حالت برا ما هم پیش اومد ولی کم کم حالمون بهتر شد البته پسر من بی نهایت ناآرام بود و عملا وقت آزادی برا ما نمی ذاشت

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
کاری به تعداد ندارم من خودم دلم ۴ تا بچه میخاست ولی وقتی میبینم  شرایطو نمیشه واقعا میگم نمیشه ...

همسرتون خیلی با درک و فهم هستن 

بهتون تبریک میگم بخاطر انتخابتون 

اوضاع خییییلیییییی برا بچه ها سخته 

وقتی میبینم بچه سه سالم با بغض میپرسه پس کی میتونیم بریم پارک بخاطر ب دنیا اوردنش خودمو لعنت میکنم 

این بازی و پارک رفتن جزو ابتدایی ترین نیازهای بچه اس ک بچه های بدبخت امروزی ازشون دریغ شده

😆😃
2731

ما الان شش ساله ازدواج کردیم 

الانم باردارم و تقریبا ده روزه اومدم خونه مامانم ولی طاقتم رفته که برگردم خونه خودم پیش شوهرم 😬

حالا نمیدونم بعدا چی پیش بیاد 🙄

شما هم شاید بخاطر افسردگی بعد از زایمانه

با به مشاور صحبت کن

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
اره فکر میکنم چون خودم ۱ سال قبل بارداریم هیچ مسافرتی نرفتم بعدم باردار شدم توی بارداریم هیچ مهمونی ...

خب شرایطمون شبیه به همه 

من توی بارداری استراحت مطلق بودم و همون خونه مادر شوهر و مامان رو هم نرفتم 😅😅😅😅 اسفند توی کرونا زایمان کردم 😅😅😅 واقعیت اینه که انقدر مسایل مالی درگیری ذهنی به وجود آورده که حقیقتا فرصت با هم بودن هامون رو می‌گیره شوهر من ساعت کاریش زیاده و هشت شب میرسه خونه به سختی مرخصی می‌تونه بگیره و ما تایم های با هم بودنمون به شددددت کمه برای همین منم دقیقا احساسی که داری رو تجربه میکنم ولی من میگم این حال و احوال پایدار نیست روز های خوب هم می‌رسه

من توی باردار شدن هم بخاطر اسپرم ضعیف همسرم دردسر زیاد داشتم تصمیم گرفتم بچه م یک سال و نیمه که شد اقدام کنم برای دومی باور کن هم بازی داشته باشن انقدر همه چیز آسون میشه 😍😍😍😍 هم بازی هم سن خیلی کمک می‌کنه من و خواهرم یک سال و دو ماه فاصله داریم با هم مامانم منو داشت باردار شد انقدر ما دو تا با هم خووووووبیم یک روح در دو بدنیم مامانم میگه شما اصلا نمیدونستین دعوا یعنی چی بزرگ شدیم توی نوجوانی چراها ولی توی کودکی نه خیلی همه چیز عالی بود برای همین از خدا می‌خوام دومی رو زود بهم بده 😍😍😍😍

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

منم مث خودتم  توتاپیکامم هس

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤
2738

اسی هورمونات بهم ریخته. 

و چون درگیری هات زیاده و شوهرتم سرش شلوغ به این وضع عادت کردی.

نذار دوری و سردی عادتت بشه. هرکاری قبل میکردی الانم انجام بده

خودم تنها
اسی هورمونات بهم ریخته.  و چون درگیری هات زیاده و شوهرتم سرش شلوغ به این وضع عادت کردی. نذار ...

لااقل قبلا دوبار در هفته رابطه داشتیم اللن ۲ هفته است هیچی و واقعا هردومون که انقدر خوب بودیم توی این مسایل کلا قیدشو زدیم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
لااقل قبلا دوبار در هفته رابطه داشتیم اللن ۲ هفته است هیچی و واقعا هردومون که انقدر خوب بودیم توی ای ...

خب رابطه همه بعد از بدنیا اومدن بچه یه کم ، کمتر میشه. ولی اگه هنر حفظش داشته باشی خیلی خوبه. الان واقعا فشار اقتصادی رو اقایون زیاده اینو من بهشون حق میدم. سعی کن از فکراش کم کنی ، مثل همیشه اشپزی کن لباس خوب بپوش دلبری کن. کم کم درست میشه

خودم تنها
عشق اگ عشق باشه ازبین نمیره  شاید کمرنگ بشه ولی ازبین نمیره😕 قرار نیس ک همیشه اتیش عشقتون تن ...

ادم خودش بخواد هیچ وقت عشق کم‌نمیشه 

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
لااقل قبلا دوبار در هفته رابطه داشتیم اللن ۲ هفته است هیچی و واقعا هردومون که انقدر خوب بودیم توی ای ...

گلم خودت بخوای می تونی نزاری اینجوری باشه همه توجهت به بچه نباشه فقط به همسرت هم توجه نشون بده آقا بیرون مشکلات خیلی داره میاد خونه دیگه حوصله نداره دنبال توجه خانم بره خانم باید مدیریت کنه من زیاد تجربه ندارم بچه ندارم ولی میدونم و فهمیدم آقا با توجه خانمش گرم تر میشه توجه خانم فقط به بچه باشه آقا هم سرد تر میشه 

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍