2733
2734
عنوان

بچه هاچجوری عادت کنم کم حرف بزنم ؟

356 بازدید | 8 پست

من خیلی پرحرفم چرت وپرت زیاد میگم بدم میاد از این لخلاقم دوست دارم کم حرف بشم خیلیییی   

خدایاخودت کاری کن کم حرف بشم 

راه حلی دارید ؟

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...

من نوجوونی و اوایل جوونیم خیلی همینطوری بودم احساس میکردم خیلی هم به نظر بقیه مسخرم انقد حرف میزنم از تنهایی هی حرف میزدم، ولی الان که چند تا ضربه اساسی خوردم و فهمیدم حرف زدن زیاد فقط اتو دادن به بقبس نمیکنم، یه نفر حرف معمولیمو عوض کرد بد تر به مادرشوهرم گفت و اینکه هر چی کمتر حرف بزنی عزیز تری و لارج تر، زیاد حرف بزنی دیگه دلیلی نمبینن بات هم صحبت شن میگن خودش داره همه چی میگه دیگه😂

چیزی جز ظهور شما، دردای منو تموم نمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم جایی هستی بیشتر سعی کن شنونده باشی و فقط و فقط با بله و یا همون نگاه کردن به چهره مخاطب و تایید با لبخند ، وقتی ایشون صحبت میکنن. ، ایشون و همراهی کنید 

کاری که من انجام میدم 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2731

عزیزم از تعداد پست هات مشخصه

میتونی از همین جا شروع کنی

مثلا یه متنی رو نوشتی می خوای ارسال کنی قبلش یه دور بخون ببین این حرفی که زدی اصلا به درد کسی میخوره لازم هست که زده بشه انرژی مثبتی توش هست و ووو بعد خودت میبینی که پاکش کنی و به زبون نیاری بهتر هست بعد برات عادت میشه 

2738