2733
2739
عنوان

پایان عرضه اولیه سیتا

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 82 پست
خب بعد اینکه اون فروش رو زدم بعدش چی میشه

حتما باید قیمتی که انتخاب میکنید در بازه ی قیمت معاملات روز باشه

خیانت از اونجایی شروع میشه که سرسفره عقد به یکی دیگه بله میگی اما فکرت جای دیگس...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام وقتتون بخیر  میشه چندتا سهم بلند مدت و کوتاه مدت معرفی کنید

سلام

بلند مدتی ینی بالای یکسال

تاپیکو

حفاری

شسپا

کشرق

پترول

خیانت از اونجایی شروع میشه که سرسفره عقد به یکی دیگه بله میگی اما فکرت جای دیگس...
2731
سلام الان شنیدم ممکنه فردا دارایکم باز بشه.به نظرتون خوبه بخریم؟ برنامه سیگنال هم نصب کردم اما نمی ...

سلام

از طریق خود وبسایت سجام اقدام کنید

اگر داخل گروه ما عضو هستین ویدیو آموزش کاملشو گذاشتم

2738
کدوم کارگزاری بهترهست؟

کارگزاری‌که خدمات بهتری بده

سریعتر باشه

و خلوت تر

ولی خب در حال حاضر اکثر کارگزاری ها شلوغ و مختل هستن

نمیگیرم کلا اگه نقد داشته باشم خود کارگزاری برام میگیره

شما تا نقد و شارژ نباشی و گزینه خرید در منوی توافق نامه برای خرید عرضه اولیه رو تیک نزده باشی

کارگزاری مفید براتون خرید نمیکنه

من  اگر دو تومن بدارم تو بورس فقط عرضه اولیه ماهی چقدر سود داره اگر میتونی یه میانگین بهم بگو&n ...

در صد مشخصی نداره

ولی اینکه تا مدتی سوددهی داره قطعیه

که البته بستگی داره چه مقدار سهم بهتون برسه

لطفا آدرس گروه تلگرام را  بنویسید

داخل امضام آدرس کانال هست

از اون طریق وارد گروه بشید

2706