2733
2734
عنوان

دلتنگای کربلا بیاین +خاطره اولین دیدار حرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4640 بازدید | 65 پست
آرزومه ک پامو بزارم تو بین الحرمین🥺🥺🥺

پس این حدیثو داشت باش :
هر کس که خدا خیر خواه او باشد، محبت امام حسین (علیه السلام) و شوق زیارتش را در دل او می اندازد، و هر کس که خدا بدخواه او باشد، کینه و بغض زیارت امام حسین (علیه السلام) را در دل او می نهد

چیزی جز ظهور شما، دردای منو تموم نمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس این حدیثو داشت باش : هر کس که خدا خیر خواه او باشد، محبت امام حسین (علیه السلام) و شوق زیارتش را ...

الان خدا خیر خواه منه یا بدخواه🤔

در تاریخ ۹/۹/۱۳۹۹ من هدفم و اراده انجامشو پیدا کردم و قوی با حال خوب میرم جلو....💪
الان خدا خیر خواه منه یا بدخواه🤔

واضحه دیگه خیر خاه، خدا خیر کسیو بخواد حب زیارت امام حسینو میندازه به دلش، علیه السلام، 

2728
واضحه دیگه خیر خاه، خدا خیر کسیو بخواد حب زیارت امام حسینو میندازه به دلش، علیه السلام، 

تازگیا عشق بهشون رو پیدا کردم ایشالا لیاقتشو داشته باشم ک دوستشون داشته باشم.

در تاریخ ۹/۹/۱۳۹۹ من هدفم و اراده انجامشو پیدا کردم و قوی با حال خوب میرم جلو....💪
تازگیا عشق بهشون رو پیدا کردم ایشالا لیاقتشو داشته باشم ک دوستشون داشته باشم.

حتما  وقتی محبت این خاندان رو داری دیگه بقیش خدا درست میکنه، به هر کسی این محبتو نمیدن جای دلای پاکه😉واقعا قدربدون تقویتش کن تو غربال اخرالزمان که هما دارن سقوط میکنن خیلی عنایته سفت نگه دار

حتما  وقتی محبت این خاندان رو داری دیگه بقیش خدا درست میکنه، به هر کسی این محبتو نمیدن جای دلای ...

😍😍😍

برام دعا کن ک بتونم

😍😍😍 برام دعا کن ک بتونم

داستان زندگی من شاید برات جالب باشه اینجاها نمیشه گفت طولانیه ولی من یه دختر شل و داغون بودگ تا 15 سالگی حدودا، با یه دوست خوب اشنا شدم و دلم برا امام زمان به طرز عجیبی لرزید بعد اولین جا ک رفتم هیئت بود شدم امام حسینی ازین رو به اوو رو حدود 5 سال بچه ثابت هیئت بودم مدیونم تمام زندگی مو به ارباب، 

2738

بعد اینهمه سال درد کشیدن از روضه های ارباب فهمیدم تنها منتقم این ظلم هایی که به بهترین خلق خدا شده پسرشون مهدیه اخ خدا بخدا شد تموم زندگیم تنها کسی که هوامو داره و جوابمو میده و تنها ارزوی من ظهورشه بخدا دلت گیر میکنه برات یه کارایی میکنن نمتونی بری در خونه کسی دیگه 

داستان زندگی من شاید برات جالب باشه اینجاها نمیشه گفت طولانیه ولی من یه دختر شل و داغون بودگ تا 15 س ...

منم الان نزدیک یکساله ک هیئتی شدم😍

دوست پسرمو گذاشتم کنار

گناه بزرگ خود ارضایی رو گذاشتم کنار

ولی خیلی هنوز مونده ک خوب باشم...

ایشالا توام ثابت قدم باشی❤

بعد اینهمه سال درد کشیدن از روضه های ارباب فهمیدم تنها منتقم این ظلم هایی که به بهترین خلق خدا شده پ ...

😍تو ک اینقدر دلت پاکه برام دعا کن❤

بگو آقا هوای الهه ک همش میخواد نزدیکتون بشه رو داشته باشین

منم الان نزدیک یکساله ک هیئتی شدم😍 دوست پسرمو گذاشتم کنار گناه بزرگ خود ارضایی رو گذاشتم کنار ول ...

عااااالیه عزیزم دلم میخواد باهات خصوصی حرف بزنم اگه امکانش باشه. اره بابا قشنگ ادمو پاک و تطهیر میکنن

من آرزومه باید امسال منو بطلبه آقا دلم بدهوایی شده🥺

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

تا ضریح و دیدم فقط و فقط گریه کردم 😭کاش میشد دوباره بریم 😭😭😭

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍
2706