2726
عنوان

عروسیم

436 بازدید | 25 پست

بچه ها من قرار بود اخر مرداد عزوسی بگیرم الان عمش دو دلم ک بگیرم یا نه بعد حس میکنم رو دلم میمونه ک چرا نگرفتمو فلان  میترسم کسی نیاد لعنت ب کرونا😭😭چیکار کنم 

یه روز همه کسایی که باورت نداشتن برای دیگران تعریف میکنن که چطور باهات آشنا شدن🤗

تو یه عروسی ۲۰۰نفر دعوت بودن فقط ۱۸نفررفتن!!!

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

منم چند روز دیگه عروسیمه..ولی کنسل کردیم.اگه هم نگیرم حسرت به دل از دنیا میرم😄..ترجیح دادیم فعلا صبر کنیم.پاییز تکلیف واکسن اینا معلوم میشه..انشالله ک‌معجزه شه و تو دنیا ریشه کن شه

فامیلای مارو دعوت کن همشون میان  

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻

یعنی یکاری میکنید هرچی از دهنم میاد بگما!

مگ نمیفهمین بیماری خطرناکی وجود داره

شماها چ فکری میکنید با خودتون

عقلم خوب چیزیه

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

یه چیزی بگم نظرمه فقط قشنگ لباس خشکل بگیر ارایش و .....آتلیه خوب برو عکس بگیر با شوهرتو خانواده منظورم پدر مادراتون یه جشن کوچولو بگیرین برین سر خونه زندگیتون ان شالله سال دیگه سالگرد ازدواج یه جشن بزرگ میگیرین بعد کورونا با خیال راحت

2706