2733
2734

دوری دکستی. وقتی بخره بالاخره رایت میکنه بری اونجا

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خوبه که ادم واحد جلویی مادرشوهر باشه

من دوست دارم دیگه ناهار شام همش اونجا تلپ باشیم یبار بخوام بچمو نگه دارن دیگه بیان خونه ما رفت امد کنیم خیلی خوبه.😃😃😃

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

هرجور میتونی نزار قبول نکن.شوهر منم نیخواست بریم طبقه ی بالای خونه ی مادرش اینه اصلا قبول نکردم گفتم تا آخر عمرم‌مستاجرم ولی اونجا نمیام‌البته اونا خوبن ولی من دوست ندارم نزدیکشون باشم‌دوریو دوستی رو ترجیح میدم

عشقم دخترم
چی؟؟؟

😅😅😅😅ماشالله غلط املایی. میگم وقتی خرید واحد رو بالاخره همسرش رو راضی میکنه بره اونجا

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2706