1735
1804
عنوان

نرفتم عروسی خواهرزادم😢😢😢

33610 بازدید | 339 پست

خیلی ناراحتم ازینکه نرفتم البته به خواست خودم نرفتم شوهرم خیلی اسرار کرد که بریم ولی خودم گفتم نه شرایط خطرناکه ما تهرانیم اونا کرمان الان یه سری عکس و فیلم واسم فرستادن. فقط تونستم براشون آرزوی خوشبختی کنم.😭😭😭😭

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1805
1783
1794

تبريز باز غوغا ميكنه كرونا 😭😭همشم تو تالارا عروسي هست خدا لعنتشون كنه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا براي شوهرم دعا كنيد كار ثابت پيدا كنه  روز هفت اذر بي بي چكم مثبت شد الهي من دورت بگردم بيست و نه اذر وقتي دكتر بهم گفت قلبت داره عين ساعت ميزنه از خوشحالي نميدونستم چيكار كنم عمر من كاش بدوني بچقدر بيتابتم     ٩٨.١٢.١٨امروز فهميدم قراره يه مرد كوچولو وارد خونمون بشه خيلي بيتاب اومدنتم نفس ماماني  ارسلانم خوش اومدي پسر مرداد ماهي من٩٩.٥.٤  

دخترخاله من مثل خواهرمه

نمیتونم برم عروسیش😔 هفته بعد عروسیشه و من نمیرم، خیلی ناراحتم..من که خواهر ندارم، هیچوقت فکر نمیکردم عروسی دخترخالمم نرم

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙

درود ب شرفت🙂

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

به تو میگن خاله ی بافرهنگ🌷

روزی روزگاری داشتیم شوق انتظاری داشتیم                  توی شهرعاشقی ها پاییزوبهاری داشتیم                        تودیار بی کسی ها گل آرزو میکاشتیم                          واسه ی یه لحظه دیدن دل بیقراری داشتیم                  آشیونه رو بهم ریخت بازیِ دستِ زمونه                        من یه سرگردون عاشق اون نمیخواد که بمونه               توی چشماش نمیخونم قصه های آشنایی                     من هنوز باورندارم این دوتاچشماهمونه....
1718