2726

سرکه سیب بخور یک سوم استکان سرکه دو سوم استکان اب بریز.

مخصوصا صبح ناشتا

یکیم برو فروشگاه پلی بنویس برنامه لاغری پهلو 

کلی ورزشای خوب داره 

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا جاریات شکر خوردن مسخرت میکنن بزن نابودشون کن

بعدم حرکت مس گری و اون حرکت که صاف وایمیسی و دستتو سعی میکنی از کنار پهلوت برسونی به زانو یا مچ پات هم خیلی موثره سرچ کن تونت

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
2728

ب جاریات ربطی نداره..ولی خوبه خوش هیکل بودن

حلقه زدن واسه پهلو خیلی خوبه

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

ن برای بستن دهن بقیه برا دل خودت عزیزم تلاش کن 

پیاده روی کن هرروز۵۰ دقیقه غذاتو ب نسبت هرروزی ک میخوری کمترش کن نخواه که در عرض یکی دوماه مانکن بشی ک برگشت میکنه ب مرور خودتو اندامتو بساز من فقط با پیاده روی موافقم خیلی خوب هیکلم اونی شد ک خواستم باشگاه و تا ول کنم بر میگرده بدنم ب حالت قبل

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
سلفون بکش دو کمرت 

نه😮😮😮این خیلی مضره واسه بدن

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2706