2733
2734
عنوان

کرونا؟ اوضاع چه جوریه الان؟

168 بازدید | 12 پست

بچه ها فک می‌کنین اوضاع تا چه حد وخیمه؟

شما چه جوری باهاش کنار میاین؟

به نظرتون چه آینده‌ای در انتظارمونه؟

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با این روند فک‌میکنم تعداد کشته ها بالای یک میلیون بشه تا یک سال دیگه 

امیدوارم داروی ایران زود جواب بده

چون فک نکنم کشورهای دیگه بهمون دارو بدن

بخوان بدن هم خیلی گرونه اون‌آمپول که دونه ای ۶ میلیون

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم برای من خواهد افتاد 😊😍😍  کی بود این رو راه انداخت 😑؟ فک‌کردم عقب افتادم منم همین  امضا رو زدم🤦‍♀️
2731

خاله شتر شوهر منم تو این اوضاع عروسی گرفته😐

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

اوضاع وخیم، و اینکه یه عده بدون‌توجه به هیچی مث عید راه افتادن سفرهای تابستونی، ما هم‌که هیچ فقط نگاه ،شش ماهه نشیتیم خونه حرص میخوریم 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2738

من بخاطر بارداریم اصلا بیرون نمیرم فقط در حد دکتر 

ولی خانم های باردار ک میان دکتر متاسفانه اصلا رعایت نمیکنن نه ماسک نه دستکش بعد میچسبن ب همدیگه صحبت میکنن منشی هم خودشو میکشه با یک متر فاصله بشینید ی همچین مردمی هستیم ما حالا انتظار داریم کمتر بشه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

اگه اون اوایل قرنطینه میکردن و اجازه نمیدادن کسی از خونش بیرون بیاد، الآن نه شدید میشد، نه واسه مردم عادی میشد.همین عادی شدنش باعث شد که مرگ و میر بیشتر شه.. 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

فاجعس..روزی صدها خانواده دارن عزادار میشن.هزاران خانواده استرس عزیزاشونو دارن ک تو بیمارستان بستری ان.

فقط باید دعا کنیم معجزه شه زود واکسنش بیاد آرامش به زندگیامون برگرده

من بخاطر بارداریم اصلا بیرون نمیرم فقط در حد دکتر  ولی خانم های باردار ک میان دکتر متاسفانه اص ...

همه یه مبصر میخوان بالاسرشون‌انگار، نمیدونم‌یعنی فهمیدن‌و رعایت‌کردنش اینقدر سخته ،من به حدی بهش فکر میکنم دیونه میشم ،حتی به شوهرم میگم من‌اگه بگیرم حتی ایمان داسته باشم خوب میشم ،منو رو اون‌تخت های بیمارستان بندازن که معلوم‌نیست چند نفر روش مردن دق میکنم‌

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
همه یه مبصر میخوان بالاسرشون‌انگار، نمیدونم‌یعنی فهمیدن‌و رعایت‌کردنش اینقدر سخته ،من به حدی بهش فکر ...

خدا نکنه گلم ان شاءالله ک هیچ وقت مبتلا نشین . 

بخدا دکتر ک میرم کلی حرص میخورم  منشی بخدا داد میزنه سرشون ک تو مطب صحبت نکنید ولی انگار نه انگار میگه شما در معرض خطرید چرا ماسک نمیزنید میخندن 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم