2726
عنوان

دقیقا نیم ساعته که...

158 بازدید | 15 پست

همسایه روبروییمون داره میکوبه به دیوار 

نمیدونم صدای میخ کوبیدنه یا با دست داره میکوبه 

یبارم حالش بد شده بود 

مجرده تنهاس همشم مهمونی میگیره 

کلافه شدیم 

نکنه چیزیش شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کلافه شدین یا نکنه چیزیش شده؟ اقاااا مجرده نیم ساعته میکوبه ی سر برو بورس خوبی خوب    

پسره

ما کلا دخالت نمیکنیم تو کار کسی 

حتی مهمونی میگیره تا صبح داد میزنن میخندن 

اخه بریم در بزنیم چی بگیم 

خب برین ببینین چشه

همسایه ما هم دیشب همش دعواشون بود

اونوقت من دلم به حال زنه میسوزه براش گریه هم میکنم😞

اعصاب برام نذاشتن همسایه ها😐

هر روز دعوا هر روز سر و صدا

سه سال تو این خونه هستیم. هر هفته زنه کتک میخوره.

بخدا نمیدونم کدوم خونه هست که برم ببینم دردشون چیه.

حتی تو ساختمونمون نیست ولی زنه اینقدر جیغ میزنه و گریه میکنه همه متوجه میشن😐

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
خب برین ببینین چشه همسایه ما هم دیشب همش دعواشون بود اونوقت من دلم به حال زنه میسوزه براش گریه هم ...

وای چی میکشی شما واقعا

من مجردیام همسایمون بچشو میزد فک کنم خونه های روبرویی بودن اینقد اتیشی میشدم میخواستم پیدا کنم جرش بدم

الان نمیتونم برم اخه شوهرم میگه به ما چه 

کلن سیستم مجتمعمون اینجوریه 

وگرنه من خودم بودم میرفتم

طفلی دفعه پیش مثه اینکه  پشت در افتاده بوده با حالت غش 

سرایداری به دادش رسیده 

وای چی میکشی شما واقعا من مجردیام همسایمون بچشو میزد فک کنم خونه های روبرویی بودن اینقد اتیشی میشدم ...

ادم نمیدونه باید چکار کنه😩

این زنه که اینقدر جیغ میزنه و میگه کتکم نزن من به جاش گریم میگیره😐

تا چند  روز بعدش هم حالم خرابه

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
ادم نمیدونه باید چکار کنه😩 این زنه که اینقدر جیغ میزنه و میگه کتکم نزن من به جاش گریم میگیره😐 تا ...

یه بچه ی کوچیک هم دارن اونم همش گریه میکنه

فک کنم پنجره اتاقشون رو باز میذارن بخاطر همین صداشون تو کل کوچه پخش میشه

دعواهاشون هم ساعت ۱۲ شب به بعد

یه بچه ی کوچیک هم دارن اونم همش گریه میکنه فک کنم پنجره اتاقشون رو باز میذارن بخاطر همین صداشون تو ...

بیچاره بچه چی میکشه

کاش بفهمی کدوم خونه اس که اگه شرایط بد شد خدایی نمرده بتونی به ی جا خبر بدی مثلا پلیسی اورژانس اجتماعی چیزی

2706