2726

حتی حدودی

عرض یک متر و دو متر میخوام

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

روسفید😁

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تو بگی رو سفیذ میشیم؟😂😂😂

از قسم و قرآن بدم میاد میارن آدم تو تاپیک

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
بزن تو نت بگرد قیمت هم داره

زدم عمده فروشی کاشان اومد

گلیم ها فکر کنم متری صد به بالا هستن  موکت هم فکرکنم از ۲۰ به بالا

من حدود ۱۴ متر میخوام

عزیزم در جواب اون تاپیکم که گفتی کارگر بگیرم خونه رو تمیز کنم و زنگ بزنم بگم بچه هامو بیار تا ببینم که بینمون آشتی بیفته گفتی دوری فاصله انداخته بینمون باید بگم که من قهر نکردم اون رفت الانم دیگه خونه نداریم وسایل من خونه مادرم هستن بگم بیان کجا  خونه قرار دادش تموم شده بود تنهایی تخلیش کردم ۲۰ روز پیش . برا اونه ک میگم خونه نداریم خونه رو بدن😑