1874
1924

حتی حدودی

عرض یک متر و دو متر میخوام

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

روسفید😁

💛عضوگروه زرد💛وزن اول 81💜عضواول گروه بنفش وزن هفته دوم چالش بامدادخمار(پاییزی)((77کیلو😀💪))وزن الان74😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁میشه😎 مادردوقلوهای دوست داشتنیم🧘‍♀️🤸‍♀️

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

تو بگی رو سفیذ میشیم؟😂😂😂

از قسم و قرآن بدم میاد میارن آدم تو تاپیک

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
1922

گلیم ها فکر کنم متری صد به بالا هستن 

موکت هم فکرکنم از ۲۰ به بالا

سال ۱۴۹۹ یعنی صد سال بعد ؛ هر آدمی که الان روی زمین زنده است زیر خاک دفن شده ...! قدر همو بدونیم🖤  //ممنون میشم اگه یه صلوات برام بفرستید خانوم گلها🥰😘//
بزن تو نت بگرد قیمت هم داره

زدم عمده فروشی کاشان اومد

گلیم ها فکر کنم متری صد به بالا هستن  موکت هم فکرکنم از ۲۰ به بالا

من حدود ۱۴ متر میخوام

من حدود ۱۴ متر میخوام

بسلامتی 

سال ۱۴۹۹ یعنی صد سال بعد ؛ هر آدمی که الان روی زمین زنده است زیر خاک دفن شده ...! قدر همو بدونیم🖤  //ممنون میشم اگه یه صلوات برام بفرستید خانوم گلها🥰😘//
1911

عزیزم در جواب اون تاپیکم که گفتی کارگر بگیرم خونه رو تمیز کنم و زنگ بزنم بگم بچه هامو بیار تا ببینم که بینمون آشتی بیفته گفتی دوری فاصله انداخته بینمون باید بگم که من قهر نکردم اون رفت الانم دیگه خونه نداریم وسایل من خونه مادرم هستن بگم بیان کجا  خونه قرار دادش تموم شده بود تنهایی تخلیش کردم ۲۰ روز پیش . برا اونه ک میگم خونه نداریم خونه رو بدن😑