2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کمش یه ماه طول میکشه

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !

مال مام نریختن الان یه سه هفته ای میشه فکر کنم خوردن تموم شد  فت

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....

من بیشتر از یه ماهه فروختم بعد از یه ماه ۱۵۰۰ اومد به حسابم باقیشم هنوز نریختن.برای مامانم یهو ۲۶۰۰ اومد

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
2738
بعد براتون واریز شده؟؟ میگن تا سیمکارت به اسم خودمون نباشه اصلا پولی نمیاد؟؟؟

تو پست های قبل گفتم فعلا ۱۵۰۰ برام اومده

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
تو پست های قبل گفتم فعلا ۱۵۰۰ برام اومده

خیلی داغونم و پول لازم

بی مسئولیتا نمیریزن

از طرفیم میگن اینایی که به اسم خودشون نیس اصلا پول واریز نمیشه براشون

خدا لعنتشون کنه سردرگم و بلاتکلیف موندیم

تاریخ عضویتم😅😅
خیلی داغونم و پول لازم بی مسئولیتا نمیریزن از طرفیم میگن اینایی که به اسم خودشون نیس اصلا پول واری ...

منم لازم داشتم که فروختم میدونستم تیکه تیکه میدنش اصلا نمیفروختم. دروغ میگن ربطی یه سیم‌کارت نداره. برای بعضیا فعلا هیچ ندادن. خواهرم براش هیچی نیومده... 

منم لازم داشتم که فروختم میدونستم تیکه تیکه میدنش اصلا نمیفروختم. دروغ میگن ربطی یه سیم‌کارت نداره. ...

اصلا کم و زیادش مهم نیس برام

فقط بریزن هر چی باشه 

ممنون گلم ببخشید وقتتو گرفتم

تاریخ عضویتم😅😅
اصلا کم و زیادش مهم نیس برام فقط بریزن هر چی باشه  ممنون گلم ببخشید وقتتو گرفتم

خواهش میکنم عزیزم انشااله که بزودی برای همه بریزن

2706