2733
2734
عنوان

برای بازگشت حس چشایی و بویایی چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 14884 بازدید | 123 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان کمکم میکنید؟؟ شوهرم مادرش و پدرش مبتلا شدن پسرم چند روز پیش یهو تب کرد حدود 3روز با دارو قط ...

پسرت چند وقتشه؟ خیلی نگران دختر 5 ساله ام هستم با اینکه ماسک زدم و هرچی بخوام بهش بدم دستم رو میشورم می ترسم ازم بگیره

پسرت چند وقتشه؟ خیلی نگران دختر 5 ساله ام هستم با اینکه ماسک زدم و هرچی بخوام بهش بدم دستم رو میشورم ...

دوسال نیم

امیدت به خدا باشه بهداشت فاصله رو رعایت کن انشاا چیزی نمیشه

علایمت چیه؟

تو خونه درمان میکِنی؟

2731
دوسال نیم امیدت به خدا باشه بهداشت فاصله رو رعایت کن انشاا چیزی نمیشه علایمت چیه؟ تو خونه درمان م ...

اول یکم سر و صورتم سنگین شد و گوش درد داشتم فک کردم سینوس هام درگیر شده ولی بعد از سه روز بویایی رو از دست دادم از وقتی بویایی رو از دست دادم به کرونا شک کردم دیگه ماسک زدم و قبل از دادن هرچیزی به دخترم دستم رو می شورم بیشتر هم سعی میکنم حداقل یک متر فاصله با هم داشته باشیم

اول یکم سر و صورتم سنگین شد و گوش درد داشتم فک کردم سینوس هام درگیر شده ولی بعد از سه روز بویایی رو ...

من رفتم دکتر اما تست ندادم ولی سی تی اسکن ریه دادم چون سرفه داشتم احساس سنگینی

منم شروعش عین تو بود ولی قبل من پسرم علایم داشت 

من رفتم دکتر اما تست ندادم ولی سی تی اسکن ریه دادم چون سرفه داشتم احساس سنگینی منم شروعش عین تو بود ...

من فقط دفترم رو همسرم برد بیمارستان علائم رو گفت تست نوشت چون هیج جا نرفته بودیم فقط دوبار خونه مامانم تو این مدت که اونا هم همه سالم هستن فکر کردیم سرما خوردم 

یکی سه ماهه یکی هشت سالش.اره کوچیکه فقط تب داشت 

چه جالب منم علائم تو رو دارم بویایی وچشایی ندارم از۳شنبه یه بچه ۸ساله و۳ماهه دارم.خوودم موندم چه مرگمه😢

جانِ دِلَم آرامِشِ روحَم تُویی•♥️•😘😍❤️واسه حل شدن مشکلات خودم وخودت صلوات🙏🏽❤
2738
چه جالب منم علائم تو رو دارم بویایی وچشایی ندارم از۳شنبه یه بچه ۸ساله و۳ماهه دارم.خوودم موندم چه مرگ ...

چغد شبیه همیم خخ منم ی بچم ۸ساله یکی۳ماهه.و حس بویایی چشایی ندارم.خیلی تحقبق کردم خودب خود باید برگرده.و از میوه جات ی نوع بو کن .از ادویه جات مثلا دارچین.و نعنا و پونه و کلا حس بویایتو تحریک کن با انواع عطرها و بوها

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
چغد شبیه همیم خخ منم ی بچم ۸ساله یکی۳ماهه.و حس بویایی چشایی ندارم.خیلی تحقبق کردم خودب خود باید برگر ...

تووخوب شدی فدات؟

تووخوب شدی فدات؟

اره الحمدلله همه علایم رفته.فقط بویای چشایی رفته که تا عصب بویایی ترمیم بشه دوبارع طول میکشه خدا میدونه تا کی 

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
عزیزوم کرونا گرفتی 🙊بخور بده من هرروز بخور دادم زود بویاییم برگشت یکی از فامیلامون بعد دوماه بویایی ...

اره اوایل فک کردم ازجلو کولر نشستنه اما بعد که دیدم حس بویایی رفته و این مدت سابقه نداشته فهمیدم کرونایه و قرنطینخ کردم خودمو نزاشتم کسی هم بیاد خونمون.شما چن وقت اینطور بودین

عزیزوم کرونا گرفتی 🙊بخور بده من هرروز بخور دادم زود بویاییم برگشت یکی از فامیلامون بعد دوماه بویایی ...

چقد طول کشید برگرده بابخور؟چند روز

منم الان یک هفتس چشایی و بویایی ندارم بنظرم همه گیر شده کرونا و همه باید بگیرن که ما گرفتیم 

میشه جوابمو بدی ببین منم حس بویاییمو ازدست دادم چشاییم و دارم میشه فقط بویایی روازدست بدی هیچ بویی رونمیفهمم

2706