2726
عنوان

ریزش ابرو

| مشاهده متن کامل بحث + 3201 بازدید | 58 پست
من شرمنده انقد میپرسم  فقط من اگزمای پلکم دارم تحت درمانم این ایرادی ایجاد نمیکنه برای اگزمام ...

دشمنتون شرمنده

خیر اگر به پلک نخورند این مواد مشکلی نخواهند داشت.

تنها گناه ما طمع بخشش تو بود...
دشمنتون شرمنده خیر اگر به پلک نخورند این مواد مشکلی نخواهند داشت.

عزیز جان من الان روعن کرچک نوشاد گرفتم و کپسول ای 

الان کپسول ای رو چند ساعت بدارم بمونه رو ابروم بعد بشورم ؟؟

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دشمنتون شرمنده خیر اگر به پلک نخورند این مواد مشکلی نخواهند داشت.

و اینکه یه جا خوندم ترکیب ویتامین ای و روعن کرچک برا ابرو خیلی خوبه نطر شما چیه 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
عزیز جان من الان روعن کرچک نوشاد گرفتم و کپسول ای  الان کپسول ای رو چند ساعت بدارم بمونه رو اب ...

اول بگذارید اگزما کاهش یابد بعد یک الی دو ساعت بگذارید بماند و خیلی ابرو را مالش ندهید.

2728
اول بگذارید اگزما کاهش یابد بعد یک الی دو ساعت بگذارید بماند و خیلی ابرو را مالش ندهید.

اهان ممنون واقعاااا خدا خیرتون بده 

پس فعلا بتامتازون و بزنم و صبور باشم در دیدن ریزش ابروهام تا ایشالا خوب شه  و فرمایش شما رو اجرا کنم

بله ولی جدا جدا اثر دهی بیشتری دارد.

بعد عزیزم من اگزما پلکم دارم و هیدروکورتیزون دادا بهم با ویتامیین آ مخلوط کنم نزدیک دو ماهه میزنم هنوز خوب نشدم و یکمی پلکم ورم داره پلک چپم به نطرتون چقد دگ باید صبر کنم خوب شه 

بعد عزیزم من اگزما پلکم دارم و هیدروکورتیزون دادا بهم با ویتامیین آ مخلوط کنم نزدیک دو ماهه میزنم هن ...

به نطر من شما کلا پزشکتون رو عوض کنید نسخه های جالبی ارائه نمیکند.

خب پس چی بزنم ؟؟!

ینی دارو بی خود داده ؟

اخه خیلی شدید نیست یعنی خیلی بد بود ولی بهتر که شود هیدروکورتیزون داد و گفت اگر شدید شد بتامتازون بزن با ویتامین آ 

ولی الان دگ یکمی فقط ورم داره یه کوچولو یکی از پلک هام 

ینی دارو بی خود داده ؟ اخه خیلی شدید نیست یعنی خیلی بد بود ولی بهتر که شود هیدروکورتیزون داد و گفت ...

نه داروهای خوبی داده اند اما اشتباه اصلی دادن ماینوکسیدیل بود.

دقیقا و منم به روش اوردم این موضوع رو ولی هی گفت نه از این نبپیست که اگزما پلک گرفتی 

و اینکه البته میگم چون ترکیبی بود غلظت ماینوکسیدیلی ک بمن داد اولش ۲.۵ بعد ۱.۵ درصد بود 

حالا برای اگزمای پلکم چقد باید صبر کنم خوبه خوب شه 

یه بیرونم به زور میرم انقد که نگرانم 😢

بعد ببخشید این قرص ویتامین دی اضافی که میاد تو یه ظرف بریزم خراب نمیشه ؟؟

دقیقا و منم به روش اوردم این موضوع رو ولی هی گفت نه از این نبپیست که اگزما پلک گرفتی  و اینکه ...

بله یک هفته دیگر صبر کنید و بعد به دکتر مراجعه کنید.

در صورت زدن ماسک و شیلد خطر خاصی شما را تهدید تمیکند.

2706