2726
عنوان

ترشی و پوست سبزه😮😮

230 بازدید | 9 پست

بچه ها راسته میگن زن باردار اگه تندی یاترشی بخوره بچش سبزه میشه ؟!!!میدونم ب ژن بستگی داره ولی قطعا خوراکی هم ی تاثیراتی داره....نمیگم سفید خوبه یا سبزع فقط سواله پس لطفا حمله نکنید بهم😂😂😂😂

شما اگه تجربه ای دارید بگید ممنون....

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

اولین باره میشنوم.ولی کلا بچه به ژنتیک‌و ذاتش برمیگرده و این که تغذیه شما تو دوران باردای.میوه بخور سیب و به 

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در حد کم چیزی نمیشه . گرجه هم میگن بچه رو زشت میکنه

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤
2728

ربطی نداره الان میام بهت حمله میکنم😂  

من خودم همش ترشی دووووست😋

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

شدیدااا تاثیر داره 

البته از نظر طب گیاهی و مزاج شناسی کاملا براتون توضیح میدن چرا 

ولی ماهم تو اطرافیان ۲ ۳ نفر بودن ک خیلی میخوردن ترشی خیلیییی بچه هاشون سبزه تر از خودشون شدن و خیلیم ریز موندن چون طبعشون صفراوی میشع 

مامانم سراجیم کلی ترششی میخورد الان اجیم سفیده ماشالله هزارماشالله 

خالمم اینقد ذغال میخورد ک نگو گفتن بچش سیاهپوست میشه الان سفیده مث برف

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.