2737
2734

الان پیام داده لباستو آماده کردی یا نه؟؟

چی براش بنویسم؟؟چه جوابی بدم

ما نمیخوایم بریم 

چند هفته پیش عقد برادرشوهرم بود مجبور شدم برم 

حالا میگن اونا کرونا نداشتن ما داریم فقط

اینم بگم عروسی داداش قبلیشم نرفتیم ما پارسال

حالا چجوری بگم ما نمیایم؟؟

بگو کرونا گرفتم

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خعلی راحت بگو ما مششکوک به کروناعیم نمیایم 

ایزی ایزی تامام تامام  

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2731

وای منم فردا دعوتم نمیخام برم ولی اومدن دم درمون بهم گفتن اگه نیای دیگه دور مارو خط بکش 😢نمیدونم چیکارکنم

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2738

🔸‏براساس مدلسازی مرکز IHME که یکی از مهم‌ترین مراکز پیش‌بینی‌کننده اپیدمی ‎#کرونا است، اگر شرایط به‌ همین منوال پیش برود، تا سه ماه بعد (اول اکتبر/ ۱۰ مهر) مرگ و میر ‎#کووید_۱۹ در ایران از حدود ۱۰هزار نفر فعلی به ۵۰ هزار نفر خواهد رسید.

🔸‏این در حالی است که در بدترین سناریو (آسان‌گیری کامل و برداشتن محدودیت‌ها) عدد درگذشتگان ۷۰ هزار و در خوشبینانه‌ترین حالت (استفاده همگانی از ‎#ماسک) در حدود ۲۷ هزار نفر خواهد بود.

✍🏻توییت مهدیار سعیدی، پزشک،سردبیرماهنامه دانستنیهای پزشکی

@sahandiranmehr

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
با ماسک ودستگش برید وچیزی نخورید😚😚😚

نمیدونم چرا تو هر تاپیکی میرم میگن برید عروسی چیزی نخورید   ینی از اون همه جمعیت عروسی کرونا نمیگیره از خوراکی میگیره 😅

2706