2726
ولش کن عزیزم

امیدوارم روزی برسه که حتی از لحاظ قانونی هم بچه فامیلی مادرو داشته باشه، که دیگه یکی مثل پدرشوهر بیشعور من نیاد به زنی که تازه زایمان کرد ؛ بگه این بچه فامیلی مارو داره پس اختیاردارش ماییم و به تو هیچ ربطی نداره و تو هیچ کاره‌ای....دلم میخواد این تاپیک واقعی باشه، موفق باشی عزیزم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
من اگه تموم دنیا هم بیان اینو بگن قبول نمیکنم🙄 حتییییی اگه تو علم ژنتیک درصد سهم مرد بیشتر باشه، با ...

از  نظر ژنتیکی چنین چیزی هست.حالا شما قبول کنی یا نکنی اتفاق خاصی رخ نمیده😐دیگه این‌چیزیه که علم میگه .چیزی که شما میگی جهل تعصبی هستش 🙄ادم نباید هیچوقت بچه اشو اینطوری تک بعدی به بار بیاره که فقط ژنتیک از مادره🙄اگر فقط میگین که ژنتیک از مادره برید تنهایی خودتون بچه دار شید دیگه😐فرزند اوری بدون اسپرم و یا تخمک‌امکان پذیر نیست این دیگه قانون طبیعته و ژنتیکم که علم ثابت کرده 😐مخالفتت تعصبیه واقعا😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از  نظر ژنتیکی چنین چیزی هست.حالا شما قبول کنی یا نکنی اتفاق خاصی رخ نمیده😐دیگه این‌چیزیه که ع ...

برو پست بالاترمو بخون شاید بفهمی چرا همچین حرفی میزنم...حالا کاری ندارم که شما اول گفتی اسپرم نطفه تشکیل میده و این من بودم که گفتم تا تخمک نباشه همچین چیزی ممکن نیست..جواب اون حرفی که گفتی جهل و اینارو نمیدم، چون بیشتر از این حوصله بحث ندارم.. 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2728
من شرطم واسه ازدواج البته هنوز نامزدیم این بو که فامیلی بچه های اینده باید فامیلی من باشه هم نامزدم ...

ببخشید چه شرط مسخره ای

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)
2706