2733
2734
عنوان

جواب این زشتوهارو چی بدم؟😂😂😂😂

169 بازدید | 11 پست

بچه ساعت یازده و نیم امتحان داریم بعد بچه ها گروه تقلب زدن حالا هی تو گروه میگن تو سوگلی استادی چی جوابشونو بدم 

بهشون نرسونم تا بیوفتن؟😂

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

جو گیر نشو

اگر چشمات می بینه لایک نکنننننننننن  می هیچی دوباره برگشتم ۵ساله اینجام انقدر که بعضی گزارش زدن رفتم تو تعلیق ..من دیگه هیچ وقت عکسمو نمی زارن مریضین میگین بزار وقتی میزارم میگین خوب خوشگلی شورشو در آوردی آنقدر عکس گزاشتی باید بهت بگم تویک حسود بدبخت عقده ایی هستی درگیر مریض ...بهم یاد دادن همیشه با آدمایی که مشکل مغزی دارن حرف نزن بعضی واقعا خیلی بیشعورن اینجا تمام.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برسون دیگه .بچه های کلاس منم همینکارو کرده بودن تو گروه درسی سوتی دادن .اوسگل ها ی تقلب هم نمیتونن کنن.تازه ۵ نعرشون هم اومدن زیراب زنی .

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
خو شاید هستی😂😂😂😂😂

نه واقعا نیستم تو این کلاس مجازیا هرچی استاد میپرسید از کتاب بود منم جوابارو از رو کتاب نگا میکردم مینوشتم استادم فک میکرد خیلی بارمه😑الانم میخوام با همون کتاب امتحان بدم

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈
2738

برسون

جوگیر نشیااا

پایه باش  به خدا یه روزی اروزی این شیطنت ها رو میکنی

بدجنس هم نشو😑

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
نه واقعا نیستم تو این کلاس مجازیا هرچی استاد میپرسید از کتاب بود منم جوابارو از رو کتاب نگا میکردم م ...

استادتون مرده؟؟؟بیخیالش بچه ها ما هم با استادا مردمون از این شوخیا زیاد میکنن😂😂😂

نمیدانم ، اطلاعی ندارم 
استادتون مرده؟؟؟بیخیالش بچه ها ما هم با استادا مردمون از این شوخیا زیاد میکنن😂😂😂

آره😂😂😂😂